City Driving School Car Games

City Driving School Car Games

Version ۱۰.۵۰
نصب +۵۰۰ هزار
Category اکشن
Size ۱۰۰ مگابایت
Last Update ۲ خرداد ۱۴۰۳
City Driving School Car Games

City Driving School Car Games

Better Games Studio Pty Ltd
Version ۱۰.۵۰
نصب +۵۰۰ هزار
Category اکشن
Size ۱۰۰ مگابایت
Last Update ۲ خرداد ۱۴۰۳
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

در این بازی، رانندگی با خودروهای لوکس، توربو و اسپرت را تجربه کنید. مهارت‌های مختلف رانندگی مانند شتاب‌گیری، رد شدن از موانع و موارد دیگر در کمترین زمان ممکن آموزش داده می‌شوند. آیا برای رفتن به یک آموزشگاه آکادمی شهری آماده هستید؟ پس از صرف کمی زمان، با انجام این بازی شبیه‌سازی می‌توانید بر مهارت‌های رانندگی خودرو مسلط شوید.

 

ویژگی‌های بازی

  • محیط سه بعدی پارکینگ ماشین شهری بسیار شگفت‌انگیز، با پل‌های هوایی و آزادراه‌ها که همه در این شبیه‌ساز مدرسه رانندگی شهری دیده می‌شود.
  • فیزیک عالی و واقع‌گرایانه
  • چراغ‌های راهنمایی و رانندگی هوش مصنوعی
  • ماموریت‌های هیجان‌انگیز
  • بازی با آموزش رانندگی و پارک خیابانی از طریق مربی شروع می‌شود.
  • گواهینامه رانندگی خود را فقط با تکمیل تمام حالت‌های تست در آزمون نهایی دریافت کنید.
  • چراغ‌های راهنمایی شهری و دوربرگردان‌های مؤثر، همه در محل هستند.
  • سیستم آسیب واقعی، با ماشین تصادف نکنید.
  • شیب صاف، دکمه‌ها و کنترل‌های فرمان به طور هوشمند برای این بازی شبیه‌ساز مدرسه رانندگی شهری طراحی شده‌اند.
  • نسخة نمایشی قبل از سطوح پارکینگ ماشین‌های خیابانی ارائه شده است.

 

معرفی بازی مدرسه رانندگی شهری

موتور را روشن کنید. کمربند ایمنی خود را ببندید و با یادگیری علائم راهنمایی رانندگی، قوانین مربوطه و همه دستورالعمل‌های اساسی، به یک راننده حرفه‌ای تبدیل شوید. جاده‌های پرجمعیت شهر، مملو از وسایل نقلیه هیولایی (اتوبوس، کامیون و غیره) است و پلیس راهنمایی و رانندگی اطمینان حاصل می‌کند که هیچکس قانون را زیر پا نگذارد و همه در امان بماند. شما می‌توانید با بهترین ماشین‌های اسپرت با سرعت در اطراف شهر رانندگی کنید. پارک ‌کردن ماشین مسابقه‌ای خود در زندگی واقعی تمرین بسیار خوبی برای شما است.

 

گیم پلی بازی

بازی City Driving School Car Games از گیم پلی روانی برخوردار است. آکادمی رانندگی آموزش شهری همیشه ایمنی و دستورالعمل‌های پلیس را تضمین می‌کند و از ماجراجویی‌های دیوانه‌کننده مانند شیرین‌کاری‌های پیست یا دریفت کردن برای تبدیل شدن به یک پادشاه دیوانه قدردانی نمی‌کند؛ بنابراین در حالی که با زمان مسابقه می‌دهید، مراقب ترافیک و چراغ‌های راهنمایی باشید. پس از رانندگی و پارک تمام ماشین‌های اسپرت و ماشین‌های بزرگ و مدرن، شما اسطوره جاده هستید. می‌توانید مهارت‌های رانندگی خود را با لذت بردن از پارکینگ سه بعدی شهر بهتر کنید.

 

دانلود بازی City Driving School Car Games از بازار

با دانلود بازی City Driving School Car Games و یادگیری قواعد آن به یک اسطوره در رانندگی شهری با ماشین‌های اسپرت تبدیل شوید. با اجرای دستورالعمل‌های موجود مهارت‌های رانندگی خود را بهبود دهید.


User Reviews - ۷۷۹ Rates
3.8 from 5
5
4
3
2
1
مژگان
مژگان
۱۴۰۳/۰۴/۰۷
این بازی اصلا دنده نداره و اصلا شبیه تصاویرش نیست
حسین جعفرپور
حسین جعفرپور
۱۴۰۳/۰۳/۲۰
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون از سازنده این بازی من که آشقش شدم
عالی
عالی
۱۴۰۳/۰۳/۱۹
بسیار عالیییییییییییی