نبرد سایه ها

نبرد سایه ها

نسخه ۱.۰.۳
۱۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۴۴
مگابایت
حجم

به نام خدا

با سلام

بازی نبرد سایه کار جدیدی از استودیوی بهداد گیمز است که به صورت مبارزه تن به تن می باشد و می بایست در نبرد با سایر رقبای خود، آنها را از بین ببرید و بازی را به پایان برسانید.

داستان از آنجا شروع می شود که لئوناردو یک روز صبح جهت جمع آوری هیزم از خانه خارج می شود و به جنگل می رود. او مشغول هیزم شکستن است که ناگهان متوجه تغییر رنگ آسمان می شود و به سرعت به سمت خانه حرکت می کند.

در سمتی دیگر گربه سیاه به همراه افرادش به شهر حمله می کنند و همه مردم شهر را قتل عام می کنند و شهر را به غارت می برند. در این حین لئوناردو به شهر می رسد و با صحنه غم انگیز کشته شدن مردمش مواجه می شود که ناگهان گربه سیاه را در بالای تپه می بیند که همسر او را به اسارت گرفته است و با خود می برد. لئوناردو که از دیدن این صحنه بسیار ناراحت می شود عزم خود را جزم می کند و به سمت جنگل تاریک حرکت می کند تا گربه سیاه و افرادش را از بین ببرد و همسر خود را نجات بدهد.

اکنون شما در نقش لئوناردو می بایست با گربه سیاه و تک تک افرادش به صورت تن به تن مبارزه کنید و همسرش را نجات دهید.

این بازی با کمیک های زیبا داستان بازی را به نمایش می گذارد و شما می توانید با دیدن آنها به اصل داستان پی برده و لذت ببرید. همچنین این بازی دارای سه سطح (آسان، متوسط، سخت) می باشد که با استفاده از این قابلیت می توانید درجه سختی بازی را مشخص کنید. همچنین می توانید بازی را تا جایی که می خواهید جلو ببرید و بعداً از همان جا بازی را ادامه دهید.

امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

با تشکر

دموی بازی را می توانید از لینک زیر ببینید.

http://www.aparat.com/v/hObBn

logo-enamad logo-samandehi