بافنده شو(قلاب بافی و...)

بافنده شو(قلاب بافی و...)

Version 1.2
Install from Bazaar
In-app Purchases
50
Active installs
Education
Category
28
MB
Size

لطفا توضیحاتو بخون
*یکی از برترین اپلیکیشن های برتر دراین زمینه اینک دراختیار شما*
قابل تعریف است این نرم افزار به طور کامل از طرف این تیم برنامه نویسی حمایت میشود وما به طور کامل به نظرات شما توجه میکنیم و انتقاد ها و پیشنهادهایتان را درصورت توان عملی خواهیم کرد پس از دادن نظرات ضعیف خودداری کنید.
شاید توفکرتون باشه که یکی دو دست لباس بافتنی تهیه کنید و از سرما در امان بمانید. اما همانطور که می دانید البسه بافتنی آماده از قیمت فوق العاده بالایی برخوردارند و احتمال اینکه مدل دلخواه و اختصاصی خود را بتوانید پیدا کنید زیاد نیست.
پیشنهاد این گروه به شما مجموعه بافنده شو ست. برنامه ای که از مبتدی ترین تا پیشرفته ترین متد ها و مدل های روز دنیا را در مجموعه ای کامل گرد هم آورده است. اگر تا بحال حتی یک بار هم میل بافتنی دست تان نگرفته اید، بکمک این برنامه با ابتدایی ترین اصول و روش های بافتنی آشنا خواهید شد. اگر هم چندین سال است که تجربه بافتنی دارید برای شما هم مدل های جدید و پترن های نویی را فراهم کرده ایم تا هر چه بیشتر در این حرفه دوست داشتنی پیشرفت کنید.

حجم نسبتا بالای نرم افزار به این خاطر است که بیشتر مطالب با عکس ارائه شده است .
شامل زیبا ترین مدل ها
آسان ترین آموزش ها
و...

برنامه دارای پرداخت درون برنامه ای میباشد وفقط ده مطلب اول برای شما باز است پس ار ارتقا به نسخه کامل از تمامی مطالب استفاده کنید.
این برنامه ارزش ارتقا به نسخه کاملو داره پس دانلود کن و ببین.
دیگه میتونید لباس های زمستونیتونو خودتون ببافید.
بهتون توصیه میکنم این نرم افزار را از دست ندهید!!

logo-enamad logo-samandehi