ارتعاش سنج افقی

ارتعاش سنج افقی

نسخه ۱.۰
نصب از بازار
۱۰،۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴۷۸
کیلوبایت
حجم

این اپ جهت استفاده مهندسین نت و مکانیک طراحی شده است.در بسیاری از موارد مهندسین نت در خط تولید به تجهیزات ارتعاش سنج خود جهت داده برداری دسترسی نداشته اما نیازمند بررسی اولیه میزان ارتعاش بصورت اورال می باشند.


همانطور که اطلاع دارید قیمت تجهیزات ارتعاش سنج بسیار گران بوده و چه بسا شما نیاز به صرف هزینه سنگین و بررسی دائم تجهیزات دوار خود همچون فن و ... نداشته باشید .در چنین مواردی استفاده از اپ موجود که روی گوشی همراه شما نصب شده است بسیار راه گشا خواهد بود.


اما بخاطر داشته باشید نحوه قرار دادن گوشی روی تجهیز را با دقت انجام دهید و به اسکرین شات های موجود و عکس صفحه اول اپلیکیشن دقت فرمایید چرا که داده برداری در جهت افقی انجام می شود.


نمودارها ی شتاب حاصل نیز همیشه اشل شده و در صفحه بصورت کامل نمایش داده می شوند بنابر این به تغییرات مقادیر محور عمودی  نمودار هنگام اسکرول به چپ و یا راست صفحه دقت فرمایید.


از زمان شروع داده برداری باید تجهیز را برای مدت 20 ثانیه ( تقریبا 1000 داده برداری طی مدت ذکر شده انجام می شود ) ثابت نگاه داشته و از تغییر زاویه ای گوشی خودداری فرمایید.پ


س از داده برداری ذکر شده نمودار مرتبط با داده های شتاب را بصورت اتوماتیک بر روی صفحه مشاهده خواهید نمود.


با استفاده از سنسور شتاب سنج مناسب نصب شده روی اکثر گوشیهای اندرویدی علاوه بر شتاب مقدار سرعت نیز محاسبه و در اختیار شما قرار داده می شود که می توانید آنرا با مقادیر استاندارد پیشنهادی که طی تصویر صفحه اول اپلیکیشن مشاهده می فرمایید مقایسه  و تصمیمات لازم را جهت انجام یا عدم انجام داده برداریهای دقیقتر با تجهیزات ارتعاش سنج مناسب تر اتخاذ فرمایید.


نکته مهم : این مسثولیت شماست که همیشه مراقب باشید گوشی خود را در معرض تماس با تجهیزات بسیار پر ارتعاش یا تجهیزاتی که داری مشکل اتصال کوتاه یا برقی دارند قرار نداده و از آن بعنوان یک تجهیز ارتعاش سنج بصورت دائمی و روزمره استفاده نفرمایید و از صدمه به آن جلوگیری فرمایید.


توجه :


- به اسکرین شات ها و جهت اندازه گیری شتاب و عمودی بودن دیوایس هنگام داده برداری حداکثر دقت را مبذول فرمایید


- سنسور هر گوشی با توجه به شرایط نگهداری شما برای دستیابی به بهترین نتیجه هنگام اندازه گیری باید کالیبره شود