حق تقدم - آزمون رانندگی - نمایشی

حق تقدم - آزمون رانندگی - نمایشی

نسخه ۱.۱.۲
+۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۸
مگابایت
حجم

این نسخه‌ی نمایشی از نرم‌افزار «حق تقدم» است که برای نمایش امکانات این نرم‌افزار و به طور رایگان در اختیار شما علاقمندان عزیز قرار گرفته است. نسخه‌ی کامل این نرم‌افزار از سایت بازار و از آدرس زیر قابل دریافت است:

http://cafebazaar.ir/app/com.baadaam.farmoon/?l=fa

«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»

اگر شما هم می‌خواهید در آزمون قوانین رانندگی شرکت کنید و برای بالا بردن سطح آمادگی خود به دنبال یک نرم‌افزار کمک آموزشی خوب و قوی هستید، این فرصت را از دست ندهید. با دریافت رایگان این نسخه نمایشی، با نرم‌افزار « حق تقدم » آشنا شوید.

در این نرم‌افزار، قوانین، تابلوها، تعاریف، رنگ‌ها و شکل‌های موجود در آیین‌نامه‌ی رسمی کشور به همراه نکات کلیدی و مجموعه‌ای از تست‌های پالایش شده (و غیرتکرای)، همه و همه با یک رابط گرافیکی ساده و روان در دسترس شماست.

یقین داشته باشید که داشتن این نرم‌افزار رایگان برای شما مفید خواهد بود. پس از استفاده از این نرم‌افزار اگر به داشتن نمونه سوال‌های بیشتر علاقمند شدید، می‌توانید نسخه‌ی کامل ابن نرم‌افزار را نیز به بهای ناچیزی از سایت بازار و آدرس زیر دریافت نمایید:

http://cafebazaar.ir/app/com.baadaam.farmoon/?l=fa

در نسخه‌ی کامل، همچنین با تولید آزمون‌های تصادفی (از میان انبوهی از پرسش‌های رایج)، همیشه برای شما آزمون‌های غیرتکراری وجود خواهد داشت.

امیدواریم توضیحات تکمیلی در موردتابلوها، و نیز نکات کلیدی در مورد قوانین حق تقدم، که به عنوان هدیه‌ای از طرف گروه « بادام » و برای اولین بار در اختیار علاقمندان قرار گرفته است، شما را خرسند کند.

logo-enamad logo-samandehi