حق تقدم - آزمون رانندگی

حق تقدم - آزمون رانندگی

نسخه ۱.۱.۰
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۹
مگابایت
حجم

اگر شما هم می‌خواهید در آزمون قوانین رانندگی شرکت کنید و برای بالا بردن سطح آمادگی خود به دنبال یک نرم‌افزار کمک آموزشی خوب و قوی هستید، این فرصت را از دست ندهید. با نرم‌افزار «حق تقدم» آشنا شوید.


در این نرم‌افزار، قوانین، تابلوها، تعاریف، رنگ‌ها و شکل‌های موجود در آیین‌نامه‌ی رسمی کشور به همراه نکات کلیدی و مجموعه‌ی بزرگی از تست‌های پالایش شده (و غیرتکرای)، به همراه پاسخ‌های تشریحی (به ویژه برای مبحث حق تقدم عبور) همه و همه با یک رابط گرافیکی ساده و روان در دسترس شماست.


مطالعه‌ی پاسخ‌های تشریحی موجود در این نرم‌افزار، به ویژه برای پرسش‌های مربوط به قوانین حق تقدم عبور، کمک می‌کند تا ابهامات رایج در پاسخ‌ها برایتان برطرف شود.


در این نرم‌افزار:


1- بخش مطالعه، کلیه قوانین، علائم، تعاریف، رنگ‌ها و شکل‌های مکتوب در آیین‌نامه‌ی رسمی کشور را همیشه در دسترستان خواهد گذاشت.


2- بخش تمرین، به شما کمک خواهد کرد تا از فرصت‌های کوتاه نیز برای بالا بردن آمادگی خود استفاده کنید.


3- بخش آزمون، با در اختیار گذاشتن مجموعه‌ای غنی از آزمون‌ها، شما را در آشنایی با پرسش‌های رایج و پاسخ صحیح آنها یاری می‌کند.


4- همچنین با تولید آزمون‌های تصادفی (از میان انبوهی از پرسش‌های رایج)، همیشه برای شما آزمون‌های غیرتکراری وجود خواهد داشت.


امیدواریم توضیحات تکمیلی در موردتابلوها، و نیز نکات کلیدی در مورد قوانین حق تقدم، که به عنوان هدیه‌ای از طرف گروه «بادام» و برای اولین بار در اختیار علاقمندان قرار گرفته است، شما را خرسند کند.


 

logo-enamad logo-samandehi