کلیدهای میانبر ادوبی

کلیدهای میانبر ادوبی

نسخه ۱.۰
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳
مگابایت
حجم

اهمیت کلیدهای میانبر ( شورتکاتها shortcuts ) برای کارهای تکراری و سرعت بخشیدن به کار برای طراحان پوشیده نیست. برای همین به فکر افتادیم که مجموعه کامل و کاربردی از میانبرهای نرم افزارهای پرکاربرد را برای شما عزیزان آماده نماییم.


در فاز اول تولید این اپلیکیشن از سه نرم افزار پرکاربرد در حوزه گرافیک چاپ و وب یعنی فتوشاپ، ایلوستریتور و ایندیزاین شروع نمودیم. به زودی و در بروزرسانی های بعدی کلیدهای میانبر  نرم افزارهای دیگر ادوبی را هم قرار خواهیم داد. در صورتیکه با نرم افزار خاصی کار می کنید و احتیاج به دانستن و همراه داشتن کلیدهای میانبر آن دارید از طریق راه های ارتباطی که درون اپلیکیشن قرار داده شده  با ما در ارتباط باشید تا بتوانیم آنرا در اولویت کار خود قرار دهیم.


بیشتر اطلاعات این اپلیکیشن از شرکت سازنده نرم افزارها یعنی ادوبی استخراج شده و بیشتر حاوی تمامی کلیدهای میانبری است که در خود نرم افزار به آنها اشاره نشده.


در تولید این نرم افزار سعی شده که همه جوانب از قبیل گرافیک خوب، برنامه نویسی اصولی و تجربه کاربری رعایت شده باشد ولی به دلیل اینکه هیچ کاری کاملاً بدون نقص نیست لطفاً نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد این اپلیکیشن قبل از دادن نظر منفی از راههای ارتباطی که درون اپلیکیشن قرار داده شده با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن برآییم.


 

logo-enamad logo-samandehi