سرزمین قصه ها

سرزمین قصه ها

نسخهٔ ۲.۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ شهریور ۱۳۹۵
سرزمین قصه ها

سرزمین قصه ها

گروه مهندسی کاراپ
نسخهٔ ۲.۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ شهریور ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

برنامه ای برای سرگرم کردن و در عین حال آموزش کودکان، که هیچ نمونه مشابه ایرانی ندارد!!


نرم افزار سرزمین قصه ها با توجه به خلاء موجود در زمینه داستان های صوتی و به ویژه تصویری برای کودکان خردسال طراحی شده است تا مجموعه ای از داستان های زیبا و آموزنده، از گنجینه قصه های ملل مختلف را در اختیار خردسالان قرار دهد.


استفاده از این برنامه، نیازی به حضور یا نظارت والدین نداشته و کودکان و خردسالان میتوانند قصه های محبوب خود را گوش داده و ساعتها بطور سالم، سرگرم شده و در معرض آموزش غیر مستقیم و افزایش ظرفیتهای فکری و گسترش دامنه لغات و مفاهیم قرار گیرند.


این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که بر روی انواع گوشی های موبایل و تبلت ها با کیفیت HD قابل اجرا باشد.


ما برآنیم که هر هفته تعدادی قصه جدید به لیست قصه های موجود در نرم افزار اضافه کنیم. بدین ترتیب، سرزمین قصه ها به عنوان یک کتابخانه دیجیتال و همیشگی در هر زمان و مکان و حتی بدون اتصال به اینترنت در اختیار کودکانمان قرار می گیرد.


از ویژگیهای این برنامه میتوان به موضوعات و مفاهیم آموزنده و سرگرم کننده داستانها، گرافیک جذاب و نقاشیهای زیبا، متن سلیس و روان و همچنین صداگذاری حرفه ای قصه ها اشاره کرد. مجموعه این ویژگیها، میتواند ضمن سرگرم کردن کودکان، بصورت غیر مستقیم، مهارت های اجتماعی را در وجود آنان پرورش داده و ادب، اخلاق  و انسانیت را در ناخوداگاه آنان نهادینه کند. 


تعداد صفحات هر قصه با توجه به آموزه های روانشناسی کودک انتخاب شده  و به گونه ای است که باعث خستگی و بی حوصلگی کودکان نگردد.


در خاتمه از شما میخواهیم تا نظرات ارزنده خویش را از طریق ایمیل support@atikids.ir و همچنین بخش نظرات کافه بازار به کارشناسان و پژوهشگران ما در میان بگذارید.


- برنامه نویسی : دپارتمان مهندسی آتی کیدز.


- گرافیک رابط کاربری : استدیو آتی کیدز.


- گروه صدا : گوینده اصلی و راوی قصه ها سرکار خانم مریم شایسته.


 


پاینده و پیروز باشید.


گروه آتی کیدز


 

نظرات کاربران - ۱،۲۱۳ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فاطمه
فاطمه
۱۳۹۷/۰۱/۲۲
کاشکی می شد که مثلا محبوب ترین ها را نخریم این جوری پولمان هم کم نمی شد اگر موافقی لایک را بزن اهای این هایی که این برنامه را ساختید به این
نغمه
نغمه
۱۳۹۹/۰۳/۲۶
برای من باز نمیکند .
ستاره بهرامی
ستاره بهرامی
۱۳۹۷/۰۱/۰۷
خیلی عالیه ممنون