رنگ چین

رنگ چین

نسخه ۱.۴
۵۰
نصب فعال
تفننی
دسته
۲۴
مگابایت
حجم

هدف بازی
هدف بازی «رنگ چین» رسیدن به بالاترین امتیاز ممکن است. این بازی با داشتن لیست امتیازات آنلاین این امکان را فراهم می کند تا با دوستان و آشنایان و کلیۀ بازیکنان به رقابت پرداخته، سعی کنید نام خود را در صفحۀ اول امتیازات نگه دارید. به علت فکری بودن بازی، حتماً راهنمای بازی ارائه شده در داخل خود بازی را با دقت دنبال کنید تا بتوانید به امتیازات بالا دست یابید.


روند بازی
بازیکن با جور کردن دسته های سه تایی (و یا بیشتر) از مهره های همرنگ امتیاز کسب می کند. باید دقت داشت دسته هایی که به شکل مربع و یا مستطیل باشند امتیازات بیشتری می دهند. یک مربع بزرگ می تواند ده ها برابر امتیاز بیشتری نصیب شما کند تا یک سازه نامنظم. از این رو بازیکن باید سعی کند تا آنجا که امکان دارد سازه های مربع و مستطیل شکل بزرگ از مهره های همرنگ را شکل دهد. برای این کار کافی است ستونهای مهره را لمس کرده و به صورت افقی یا عمودی حرکت دهید. هر مهره ای که از یک سمت صفحه خارج شود، از سمت دیگر مجدداً وارد می شود.
البته کار به این راحتی هم نیست! بازی در دو حالت مختلف ارائه شده است. در حالت آسان تر بازیکن محدودیت سه دقیقه ای دارد. در حالت سخت تر افزون بر محدودیت سه دقیقه ای، یک زمان سنج پانزده ثانیه ای هم اضافه شده که برای جلوگیری از صفر شدن آن باید مرتباً دسته های همرنگ را لمس کنید و امتیاز کسب نمایید. در غیر این صورت کل صفحه بازچینی شده، مربع و یا مستطیلی را که در دست ساخت دارید از بین می رود.
با ساخت مربع و یا مستطیلهای بزرگتر به شما زمان اضافی جایزه داده می شود تا بتوانید بازی را بیش از سه دقیقه دنبال کنید و امتیازات بالاتری کسب نمایید.
در طول بازی ممکن است بر حسب تصادف مهره های جایزه هم به وجود آیند که یکی پنج هزار امتیاز اضافی، و دیگری ده ثانیه زمان اضافی می دهند. کافی است آنها را با مهره های همرنگ خودشان جور کرده و لمس نمایید.


راهنمایی
برای ساخت مربع های بزرگ بهتر است از همان ابتدا، رنگی را که مهره های بیشتری از آن در صفحه وجود دارند به عنوان رنگ ملاک انتخاب نمایید. سپس باقی رنگها را در دسته های کوچک جور کرده و لمس کنید تا با از بین رفتن آنها مهره هایی با رنگ ملاک مورد نظر شما (بر حسب تصادف) پدید آیند. آنقدر به این کار ادامه دهید تا تعداد مهره ها با رنگ مورد نظر شما افزایش یابد. بعد از این کار مهره های همرنگ پدید آمده را به صورت یک مربع یا مستطیل بزرگ جور کنید. این کار امتیاز بسیار بیشتری به شما می دهد و همچنین زمان اضافی جایزه می گیرید. اگر سرعت عملتان کافی باشد ممکن است بازی سه دقیقه ای را با کسب زمان جایزه حتی تا ده دقیقه ادامه دهید!


نکتۀ مهم
برای فهم کامل روند بازی حتماً راهنمای ارائه شده در داخل بازی را با دقت دنبال نمایید. این کار یک دقیقه بیشتر طول نمی کشد.

لطفا در صورت بروز خطا یا اشکال در اجرای بازی، در بخش نظرات ما را مطلع فرمایید تا در نسخه های بعدی اشکالات مزبور را رفع کنیم.

اگر از بازی خوشتان آمده لطفاً ستاره بدهید.

امیدواریم بتوانیم اوقات خوشی را برای شما بازیکنان عزیز فراهم کنیم. منتظر محصولات بعدی ما باشید.

توجه:

در صورتی که در هنگام بازی خطای برنامه نویسی اتفاق بیافتد و شما به اینترنت متصل باشید، پیام خطا برای ما ارسال می شود تا ما بتوانیم مشکلات بازی را رفع کنیم.

 

logo-enamad logo-samandehi