تاریخ از این ور

نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۶۸٫۶ مگابایت
نسخه 4.9
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

با توجه به وجود جزئیات بسیار زیاد در محیط بازی "تاریخ از این ور"، برای نصب و اجرای آن دستگاه شما باید حداقل دارای 1 گیگابایت رم باشد.


تاریخ از این ور برگرفته از یک سریال انیمیشنی به همین نام است.  نقش اول داستان موزه داری به نام «بهادر» است که در قمست اول سریال با الاغی سخن گو به نام «خرمن» آشنا می شود. خرمن نه تنها حرف می زند، بلکه می تواند در زمان هم سفر کند.


خرمن و بهادر برای بازگرداندن اجناس ربوده شده از موزه به تاریخ سفر می کنند. شما این دو قهرمان دوست داشتنی را یاری می کنید تا بتوانند اجناس را به موزه برگردانند.


بازی تاریخ از این ور یکی از اولین بازی های ایرانی است که از ترکیب دو سبک دونده (رانر) و سکوبازی (پلتفرمر) استفاده کرده است. شما در این بازی محیطی بسیار جذاب و دارای جزئیات بسیار زیادی را تجربه خواهید کرد.


این بازی دارای 3 فصل و 30 مرحله می باشد که هر فصل دارای داستانی مجزا بوده و خط روایت داستان در تمامی مراحل حفظ می شود.

دسترسی‌ها

  • کنترل لرزش
  • پرداخت از طریق بازار
  • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه

در رسانه‌ها

سفر در زمان با خرمن!

بازی‌های ژانر سکوبازی، شاید به دلیل ماهیت گیم‌پلی آسان‌شان جزو محبوب‌ترین سبک‌های بازی باشند. حالا اگر یک عنوان سکوبازی در سبک رانر هم باشد که دیگر می‌شود نور علی نور! یعنی تنها کار شما در این بازی‌ها پریدن از روی موانع راه است. تاریخ از اینور هم دقیقاً یک بازی پلتفرمر و رانر است. در این بازی شما باید سوار بر الاغ زبر و زرنگ خود، مراحل بازی را پشت سر بگذارید.