به دور مریخ

به دور مریخ

نسخه ۱.۱.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۷
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازار

در رسانه‌ها

سفر به اعماق فضا - به دور مریخ زیر ذره بین

برای سفر به کهکشان راه شیری آماده اید؟ در بازی " به دور مریخ " فراتر از یک فضا نورد عمل کنید. جایی در اعماق فضا، نزدیک سیاره ی بهرام مستقر شوید و با دستان قدرتمندتان اجرام آسمانی را به سمت مریخ یخی پرتاب کنید. اما حواستان باشد؛ اگر اجرام را به درستی در مدار مریخ قرار ندهید، بازنده خواهید بود. نگاه تیز چشمانتان را با حرکت انگشتانتان هماهنگ کنید و جلوی برخورد اجرامی که پرتاب می کنید را با مریخ و قمرهایش بگیرید. داستان سفر به دور مریخ می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند و به یکی از بازی های مورد علاقه شما تبدیل شود. پس برای آشنایی با این بازی جدید و متفاوت با ذره بین همراه شوید.

معرفی بازی به دور مریخ؛ سنگ های آسمانی

بگذارید همین ابتدا موضعمان را با به دور مریخ مشخص کنیم؛ ساخته اپینو یکی از استانداردترین بازی های ایرانی است. توسعه دهنده برای بخش های زیادی از عنوانش از جمله گیم پلی یا رابط کاربری استانداردهای جهانی را رعایت کرده و با اپلیکیشنی مواجه هستید که از دیدگاه کیفیت به راحتی می تواند خیلی از رقبای داخلی خود را کنار بزند.

معرفی بازی موبایل ایرانی به دور مریخ

بازی ایرانی به دور مریخ، تجربه‌ای متفاوت از نقش گرانش و چرخش اجرام آسمانی به دور سیاره سرخ است تا بازیکنان این‌بار در محیطی جذاب و با طراحی‌های زیبا، نگاهی متفاوت را به سیاره‌ای شبیه به زمین بی‌اندازد. هرچند مریخ تنها سیاره‌ی بازی نیست اما اکثر مراحل بازی حول این سیاره متمرکز است. بازی همچنین حالت آفلاین دو نفره و حالت رکورد دارد تا در کنار مراحل، توانایی خود را در این بخش‌ها به چالش بکشید. هرچند تنوع مراحل می‌توانست بیشتر باشد، اما ساخته اپینو هنوز هم گزینه خوبی برای دانلود و تجربه است.

بررسی بازی به دور مریخ؛ پیش به سوی فضا!

بازی های کژوال امروزه در پلتفرم گوشی های هوشمند از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند، و تعداد مخاطبان این سبک از بازی ها روز به روز افزایش پیدا میکند. کمتر بازی هایی پیدا میشود که از ایده های خلاقانه ای بهره برده باشند که با اجرای مناسب آن بتوانند نظر مخاطبان را به خود جلب کنند. طراحان بازی هایی مانند VOI از ترکیب اشکال هندسی و دستورات منطقی، یا طراح بازی پارادوکس با ساختار زیبای بازی خود و ایده ی فوق العاده ی آن توانست محبوبیت زیادی را در بین کاربران پیدا کند. با گذشت از این بحث به بازی دیگری میپردازیم که از هر لحاظ توانسته به عنوان یکی از بهترین های سبک کژوال عمل کند. بازی به دور مریخ (Around Mars) توسط استودیو اپینو طراحی و توسعه یافته است و همچنین توسط شرکت فن افزار در مارکت های اندروید و آی او اس منتشر شده است.

logo-enamad logo-samandehi