گذرگاه 3

دسته اکشن
نصب‌های فعال ۱۰٬۰۰۰+
حجم ۴۱٫۷ مگابایت
نسخه 1.0.1

توضیح

نسخه اول بازی با 55000 دانلود تا به امروز: گذرگاه
نسخه دوم بازی با 35000 دانلود تا به امروز: گذرگاه 2
داستان بازی :
دشمن براى سرعت بخشيدن به انتقال نيروهاى خود به جبهه اصلى، اقدام به ساخت دو پل در منطقه اى كوهستانى كرده و براى حفاظت از پل ها پايگاه كوچكى را نيز در نزديكى آن ها ايجاد نموده است. به علت كوهستانى بودن منطقه و وجود دره هاى باريك و عميق، بمب باران اين پايگاه توسط نيروى هوايي تقريبا غيرممكن است. شما به همراه يك تيم تكاوري ماموريت داريد خود را به اين پايگاه رسانده و پل ها را نابود كنيد. اما در نزديكى پايگاه و قبل از رسيدن به پل، دشمن متوجه حضور شما و همرزمانتان در منطقه شده و درگيرى آغاز مي شود. در اين هنگام شما از تيم جدا شده و خود را به بالاى تپه مي رسانيد تا ديد بهترى به منطقه داشته باشيد. وظيفه اصلى شما اين است كه تا جايي كه مي توانيد مانع از عبور نفرات دشمن به آن سوى پل شده تا همرزمانتان بتوانند به پل نزديك و مواد منفجره را روى پايه هاى آن قرار دهند...
توضیحات :
سری بازی های گذرگاه و استقبال کاربران از آن ، نقطه ی آغازی بود برای ورود جدی تر توسعه دهندگان داخلی به دنیای این سبک از بازی های موبایل ، به نحوی که توسعه دهندگان زیادی تلاش کردند از همین سبک در پروژه های خود استفاده کنند، اما موردی که بازی گذرگاه را از دیگر بازی های هم سبک خود متمایز میکند، گرافیک منحصر به فرد آن است. انیمیشن ها و جلوه های ویژه استفاده شده در این بازی شما را به یاد بازی های روز کامپیوتر و کنسول ها خواهد انداخت !
از همراهی و حمایت شما دوست عزیز که اینجا هستید تا نسخه اصلی و قانونی این بازی را تهیه کنید بی نهایت سپاسگزاریم

تغییرات آخرین نسخه

آسان تر شدن بعضی از مراحل بازی ( به پیشنهاد کاربران)


در رسانه‌ها

ویدیویی 2 دقیقه ای از گیم پلی بازی گذرگاه 3

سری بازی های گذرگاه از بازی های بسیار با کیفیت ایرانیست.که حتی میتوان گقت نمونه های خارجی ان هم توان مقابله با ان را ندارند.بازی درمورد دفاع مقدس است.گرچه این موضوع دیگر تکراری شده اما میتوان روی ان کار کرد. کیفیت و گرافیک گذرگاه 3 را نمیتوان با کلمات و ادبیات فارسی توصیف کرد.پس بر ان شدیم ویدیویی کوچک از ان را برای شما اماده کنیم. گرافیک بازی بسیار بالا بوده و شما را به یاد بازی های با کیفیت خارجی می اندازد.