مسدود کننده تماس ها + کد مخفی

مسدود کننده تماس ها + کد مخفی

نسخه ۶.۵
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

تا به حال برنامه های مسدود کننده (لیست سیاه) زیادی برای گوشی های هوشمند تولید شده اند اما متاسفانه هیچ کدام از آنها بومی و مناسب کاربران ایرانی با زبان فارسی نیستند و برنامه های مزاحم تلفنی بومی با انتقال تماس ها بر روی شماره ای خاموش یا اشتباه تمامی تماس ها را مسدود میکنند. "مسدود کننده تماس ها +کد مخفی" یک مسدود کننده تماس ها دارای لیست سفید،لیست سیاه، سوابق و قابلیت پخش پیغام های شبکه (مانند پیام "شماره ای که با آن تماس گرفته اید اشتباه است") بجای بوق اشغال برای مخاطبین خاص میباشد که برای کشور ایران و با زبان فارسی تولید شده است. علاوه بر امکانات مسدود کردن تماس ها مجموعه کاملی از کدهای مخفی که بر اساس اپراتورهای مختلف و همچنین نوع سیمکارت (دائمی - اعتباری) دسته بندی شده اند در برنامه موجود است که با کلیک بر روی هر کدام از ان ها کد مخفی اجرا میشود.


شما میتوانید یکی از دوحالت حالت لیست سیاه، لیست سفید را برای مسدود کنده انتخاب کنید یا در صورت نیاز مسدود کننده را خاموش کنید. در برخی از دستگاه ها پیغام پس از یک بار بوق خوردن پخش میشود که این مسئله بدلایل فنی متعددی توسط هیچ برنامه ای قابل حل نیست.

در صورت فعال سازی انتخاب پیام های شبکه بجای بوق اشغال، این پیام ها تنها باید برای شماره های خاصی که در لیست سیاه قرار دارند پخش شوند نه همه شماره ها. در این نرم افزار شما میتوانید این پیام ها را تنها برای افراد انتخاب شده در لیست سیاه پخش کنید.

logo-enamad logo-samandehi