دیوان حافظ - فال حافظ با تعبیر

دیوان حافظ - فال حافظ با تعبیر

Version 7
Install +2 K
Category Entertainment
Size 10 MB
Last Update 2022 October 11
دیوان حافظ - فال حافظ با تعبیر

دیوان حافظ - فال حافظ با تعبیر

Pioneer Apps
Version 7
Install +2 K
Category Entertainment
Size 10 MB
Last Update 2022 October 11
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

دیوان حافظ شیرازی از گذشته تا امروز قطعه ای از فرهنگ خانواده های ایرانی و در مناسبت های ملی و فرهنگی نظیر عید نوروز و شب یلدا کتاب حافظ همیشه جزو اصلی بوده است.

 

دیوان حافظ کتابی است شامل همه اشعار حافظ. بیشتر این شعرها به زبان فارسی است. مهمترین بخش دیوان حافظ، غزلیات است. اما بجز غزلیات حافظ شعرهایی در دیگر قالب ها مانند قطعه، قصیده، مثنوی و رباعی هم در دیوان و کتاب حافظ شیرازی هست.

 

همچنین فال حافظ و تفال به حضرت حافظ برای پیشگویی سرنوشت و رفع تردید نیز بسیار پرطرفدار می باشد. برای گرفتن فال حافظ، ابتدا باید نیت کنید و سپس صفحه‌ای از کتاب حافظ را باز کنید.

 

فال گرفتن از دیوان حافظ معمولاً در مناسبت هایی مانند عید نوروز و چهارشنبه سوری، شب چله و سیزده به در، چهارشنبه آخر ماه صفر و سیزده صفر انجام می‌شود. فال حافظ اغلب برای موارد عاطفی و عشقی انجام می شود و تعبیر و تفسیر فال حافظ هم اکثرا بر مبنای تفسیر اشعار کتاب حافظ انجام میشود.

 

برنامه جامع کتاب و دیوان حافظ به همراه فال حافظ مجموعه ای کامل از همه اشعار حافظ شیرازی به همراه بخش فال حافظ با تفسیر کامل، با امکانات ویژه و طراحی بسیار زیبا و با الهام از هنر فارسی برای شما عزیزان آماده شده است تا براحتی بتوانید به مطالعه دیوان حافظ بپردازید و در مواقع لازم به کتاب حافظ شیرازی تفال زده و با فال حافظ از شک و تردید خارج شوید.

 

انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان به ما در بالا بردن سطح کیفی برنامه کمک فراوانی میکند. پس اگر نسبت به برنامه دیوان حافظ انتقاد و یا پیشنهادی دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید تا در بروز رسانی های آیده آنها را اعمال کنیم.


محتوای موجود در برنامه "دیوان حافظ - فال حافظ با تعبیر" شامل اشعار حضرت حافظ برگرفته از نسخه اصلی کتاب حافظ تالیف قرن 7 هجری میباشد. همچنین تعابیر و تفسیر اشعار حافظ توسط علامه محمد قزوینی و قاسم غنی در سال 1320 انجام شده است.

User Reviews - 8 Rates
4.5 from 5
5
4
3
2
1
نامدار
نامدار
2023/01/15
خیلی خیلی عالی هست ممنون
علیرضاوساینا
علیرضاوساینا
2022/10/11
با سلام.نظرمنوخواسته بودین نظرم عالیه یه خیلی خوب برای شما که کارتون بی نظیره
علی
علی
2023/02/28
کامل نیست، شماره غزلها هم قید نشد.