زبان بدن دمو

زبان بدن دمو

Version 1.0
200
Active installs
Education
Category
2
MB
Size


دوستان عزیز این نسخه دمو است با 49 مورد ، لطفا نسخه کامل را با 225 مورد از لینک زیر دریافت کنید

http://cafebazaar.ir/app/com.appinaweek.Body_Language/?l=fa


آیا می خواهید بدانید در ذهن طرف مقابل
شما چه می گذرد؟

آیا می خواهید بدانید کسی در حال دروغ گفتن است یا نه؟

آیا می خواهید رفتار خود را نسبت به دیگران بهبود ببخشید؟

آیا می خواهید در جلسات کاری خود همواره پیروز میدان باشید؟

آیا می خواهید ........


همه ما دوست داریم ، روابطی مؤثر و کارآمد برقرار کنیم. همه ما مشتاق آنیم که در تعامل با همراهانمان، زنگ خطرهایی را پیش از آنی که دیر شده باشد بشنویم و زودتر بدانیم که عزیزانمان آزرده اند ونیز همه ما نیازمند آنیم که در برابر معدود کسان فریب کار و ناصادق اطرافمان از مهارت هایی برخوردار باشیم که در تشخیص راستی از دروغ، بکارمان آید.

اهمیت زبان بدن زمانی آشکار می شود که بدانیم حدود ۹۳% از تأثیر و پیام در حالات بدنی، حرکات اندامی، لحن و آوا، نشانه ها و سمبل ها و نوع بهره مندی ما از اشیاء نهفته است و کلام صرفاً از ۷% امتیاز برخوردار است. و نیز بدانیم که زبان بدن برخلاف کلام، خاستگاهی روحی و روانی دارد و کاملاً غیر ارادی است. از همین روی در مشاغلی از جمله پلیس، قضاوت، مصاحبه های حرفه ای کاری و امثال شان، چنانچه تضادی میان پیام های صادره از زبان بدن و کلام مشاهده شود، آنچه ملاک تشخیص قرار می گیرد زبان غیرارادی بدن است.

اپلیکیشن زبان بدن با کمک تصاویر به شما کمک می کند کلیه حرکات کلیدی زبان بدن را به راحتی بیاموزید و در زندگی روزانه از آن بهره ببرید.

این اپلیکیشن شامل 21 بخش و در کل201 حرکت زبان بدن و 18 مورد نکته تقویت زبان بدن می باشد که عبارتند از:مقدمه زبان بدن ، حریمها ، حرکات دست، حرکات دست به صورت ، موانع دست ، موانع پا ، حرکات پا ، حالات چشم ،صورت ، حالات ایستادن ،حالات دست دادن، نشانگرها، موها، علائم آمادگی، علائم مالکیت، حالات خوابیدن،تقویت زبان بدن و قوانین طلایی زبان بدن.
وقتی شما کنترل بیشتر روی حرکات بدنی خود داشته باشید و نسبت به رفتارهای فیزیکی خودآگاه باشید، می توانید با استفاده از زبان بدن تان خواسته ها و شرح حال خود را آنگونه که دوست دارید به دیگران بفهمانید و در نتیجه رابطه هایی موفق تر، شادتر و قوی تر داشته باشید.همچنین یادگیری زبان بدن به درک متقابل شما از دیگران کمک شایانی نموده و موفقیت شما در ارتباط با دیگران،در کار و مصاحبه های شغلی تضمین می کند.

محتوی متنی این اپلیکیشن طی 2 ماه تحقیق ، جمع آوری و بررسی دقیق به صورت خلاصه و مفید در آمده است که جهت کامل شدن از کتاب انگلیسی آلن پیز نیز استفاده شده است ، تصاویر نیز از اینترنت و کتاب ذکر شده تهیه گردیده است

logo-enamad logo-samandehi