رستاخیز 2

رستاخیز 2

نسخه ۱.۰.۰
نصب از بازار
۱۰۰۰ تومان
+۲۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۷
مگابایت
حجم

قسمت دوم بازی خاطره انگیز و محبوب DOOM که در سال 1995 برای سیستم عامل ویندوز 95 بر روی CD به بازار عرضه شد.


-------------------------------------------------------------------


ویژگی های این بازی


این بازی از آخرین نسخه رسمی بازی DOOM2 برای آندروید پورت شده است که جهت بهبود کیفیت، بر روی بافت ها و گرافیک بازی پچ شده است.


همچنین در اولین بار اجرا بازی به صورت خودکار برای اجرا بهتر بر روی گوشی شما تنظیم می شود.


از دیگر ویژگی های این بازی:


اجرا بازی به صورت wide،


هماهنگ با اکثر پردازنده های گرافیکی همچون adreno، mali، tegra و .....


حجم بسیار کم (7 مگابایت)


دسته مجازی بهینه و ....


قابلیت اجرا بر روی آندروید 2.3 به بالا


-----------------------------------------------------------------------


داستانداستان بازی مجددا قهرمانDoom که بی نام و نشان نیز هست را وارد این نسخه میکند. پس از شکست نیروهای جهنمی و بستن پرتال انتقال، قهرمان داستان سعی میکند تا به زمین برگردد تا بقایای شیاطین رانابود کند و هم نژاد های خود را نجات دهد. اما پس از بازگشت به زمین مشاهده میکند که هنوز هم کماکان تهاجم شاطین ادامه دارد و بسیاری از مردم کشته یا به زامبی ها تبدیل شدند و همینطور شایطین نیز هنوز حضور دارند. در همین حین که تمامی کلان شهرها و ملیت ها توسط نیروهای اهریمنی در حال از بین رفتن بودند سران و رهبران باقی مانده ی انسان ها تصمیم میگرند تا بقیه ی بازماندگان را به خارج از زمین منتقل کنند. تنها راه این انتقال یک gate و یک انتقال دهنده ی مابین سیارات هست که آن هم توسط نیروهای جهنمی به شدت محافظت میشود. تمامی نیروهای باقی مانده ارتش انسان هابه سمت دروازه ی انتقال ما بین سیارات حرکت میکنند تا با حمله به آن این gate را از دست شاطین نجات دهند ولی متاسفانه تمامی آن ها توسط شیاطین تکه تکه میشوند و تنها پلیر بازی باقی میماند.نهایتا قهرمان بازی وارد دروازه شده و با کشتن تمامی شیاطین خود را به انتقال دهنده میرساند و با نابود کردن قلمرو شاطین و نیروهای آن ها در دروازه ، کنترل رابه دست میگیرد. انسان های باقی مانده بالاخره موفق به فرار میشوند و قهرمان بازی وقتی که میفهمد جان تمامی هم نژادهای باقی مانده ی خود را نجات داده سعی میکند که جلوی تهاجم شیاطین به gate را بگیرد تا زمانی که دروازه به طور کامل بسته شود. در خلال نبرد پلیر با شیاطین انسان های باقی مانده متوجه حضور پرتالی میشوند که شیاطین ازآنجا وارد دنیای انسان ها شده اند و آن جایی نیست به جز شهری که خود پلیر در آنجازندگی میکرده. بنابر این وقتی او پیام را دریافت میکند به شهر خود بازگشته و پس ازمبارزه ای سخت ورودی جهنم و پرتال انتقال به آن را پیدا میکند. سپس او وارد پرتال شده و به درون جهنم منتقل میشود، پس از اینکه وارد جهنم شد طی مبارزاتی سخت وسنگین نهایتا شیطانی غول پیکر به نام Icon of sin را میابد که صورتی شبیه به بز دارد و تنها یک جمجمه ی بزرگ است و ظاهرا اوست که شیاطین را رهبری میکند. پلیر و قهرمان بازی پساز نبردی سنگین موفق به نابودی او میشود و با مرگ وحشتناک او تمامی قدرت های جهنمیبه هم میریزند و پرتال انتقال نیز مسدود میشود و جلوی تهاجم شیاطین برای همیشه گرفته میشود.


منبع:forum.bazicenter.com
 



نظرات کاربران

بهی
۱۳۹۵/۰۳/۰۲
سلام لطفا راهنمایی کنید در نرحله 2 چه گونه کارت قرمز رو میشه بدست اورد خیلی ممنونم.
سعيد
۱۳۹۴/۱۲/۲۴
سلام دوستان من تو مرحله 2 اش گیر کردم چجوری میشه اون کارت قرمز رو گرفت کمکم کنید لطفا ممنون
Benjamin
۱۳۹۴/۱۰/۲۶
دمتون گرم واقعا خاطره های بچگیم برام زنده شد ممنون
super mario
۱۳۹۴/۰۹/۱۰
خوبه ولی گرافیکش کمه دوستانی که doom با کیفیت می خوان doom3 رو برای pc یا اندروید بگیرن ولی اندرویدش با اینکه کیفیتش خوبه دیتاشم 4 گیگه !
پاینده انقلاب اسلامی
۱۳۹۶/۰۶/۲۰
متن بازی خوب ولی اگه تنظیمات دستی بزاری عالی میشه
مهدی
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
سلام بچه ها بعد از گرفتن کارت قرمز چیکار کنم
mehdi
۱۳۹۶/۰۴/۲۶
این چی غولش باس مسخره بازی دووم 2016 یچیزه دیگه 😤😤😤😤😤😤😠😠😠😠😡😡😡😡😬😬😬😬😬😬👹👹👹👹👹
Mohammad
۱۳۹۶/۰۳/۰۵
سلام این بازی عالی است لطفا بازی دووم سه را دربازار بیاورید علی عرب سرخی
فرشاد
۱۳۹۵/۰۹/۱۴
سلام داداش باید بری قسمت گوشه دیوار کلید دایره رو بگیری بعدش به سمت پنجره اتاق با سرعت بری که وارد اتاق میشه بعدش میتونی کارت قرمز رو بردار
bardia
۱۳۹۵/۰۷/۲۶
merc lotfan bazi heretic ham bezarid
منا
۱۳۹۵/۰۷/۲۲
کارت قرمز چجوری بدست میاد
saeed
۱۳۹۵/۰۷/۱۱
ممنون عالیه
samira
۱۳۹۵/۰۳/۱۴
mecccccc