آیت الکرسی

آیت الکرسی

Version 4
Install +100 K
Category Religious
Size 8 MB
Last Update 2020 November 22
آیت الکرسی

آیت الکرسی

IrApps
Version 4
Install +100 K
Category Religious
Size 8 MB
Last Update 2020 November 22
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

آیه الکرسی به همراه فایل صوتی.


در این برنامه متن آیه الکرسی و هم چنین فایل صورتی کاملا آفلاین در برنامه گنجانده شده اند و نیازی به بارگذاری و دانلود از اینترنت نمی باشد. به عبارتی با دانلود خود برنامه می توانید به تمامی فایل های صوتی و متنی دسترسی داشته باشید.


در این برنامه شما قابلیت خط بردن آیه را دارید. با کلیک کردن روی هر قسمت فایل صوتی مورد نظر از ابتدای آن قسمت شروع می شود. هم چنین رنگ آن بخش نیز تغییر می کند. به عبارتی  اگر میخواهید بخشی که مد نظر دارید خوانده شود و از آن آیه به بعد ادامه پیدا کند، کافیست روی آن کلیک نمایید.


شما هم چنین از قسمت تنظیمات برنامه میتوانید فونت متن آیه، فونت متن ترجمه، ساز متن آیه و سایز متن تر جمه را تغییر دهید و روی فونت مورد نظر خود تنظیم نمایید. 


توجه داشته باشید که اگر مایلید متن آیه و یا ترجمه مشاهده نشود، از قسمت تنظیمات برنامه، سایز متن مورد نظر را روی صفر (کم ترین حالت) تنظیم کنید.


 


هر گونه نقطه نظر، انتقاد و پیشنهاد خود را می توانید از طریق پست الکترونیک و یا قسمت ارتباط با پشتیبانی کانال تلگرام، با ما در میان بگذارید. ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود و از نظرات و انتقادات شما را در آپدیت بعدی برنامه  اعمال خواهیم کرد. 


                                                                             با تشکر

User Reviews - 3,126 Rates
4.7 from 5
5
4
3
2
1
inaloo
inaloo
2022/05/26
عالی
اااا
اااا
2022/12/27
خوب ایه الکرسی
شهید
شهید
2022/04/28
خوب و عالی عالی عالی از کسانی که در برنامه بازار زحمت می‌کشند بسیار سپاسگزارم و خداوند نگهدارشان باشد یا حق امتیاز ۱۰۰۰ ستاره