SpyCity

SpyCity

Version 2.0.1
In-app Purchases
+2 K
Install
Casual
Category
13 MB
Size
SpyCity

SpyCity

appfirst
Version 2.0.1
In-app Purchases
+2 K
Install
Casual
Category
13 MB
Size

Images

Introduction

More Info

معرفی و آموزش بازی اسپای سیتی
اسپای سیتی یکی از بازی های دسته جمعی و فکری به حساب می آید که در دورهمی های خانوادگی و جمع های دوستانه به شدت مورد استقبال قرار می گیرد.

دلیل اینکه این بازی خیلی طرفدار پیدا کرده است متفاوت بودن آن نسبت به بازی هایی است که تاکنون کرده ایم.

اگر بخوایم خیلی راحت و سریع بازی اسپای سیتی را توضیح دهیم، به این صورت است که، به چندین  کلمه در نظر گرفته می شود مثل هتل، بیمارستان، موبایل ، توپ فوتبال  و یا هر کلمه دیگری که برای همه افرادی که بازی می کنند شناس باشد .

فرض کنید 6 نفر در حال بازی هستند ، وقتی بازی شروع می شود بازی به نفر اول یک کلمه را نشان می دهد مثلا هتل، این مکان به نفر دیگر هم نشان داده می شود. پس 5 نفر می دانند که مکان مورد نظر هتل است و یک نفر اصطلاحا جاسوس است و نمی داند که مکان مورد نظر کجاس، از طرفی 5 نفری که می دونن که مکان مورد نظر هتل است نمی دونند که چه کسی جاسوس است و هر نفر فقط از وضعیت خودش اطلاع دارد.
نحوه انجام بازی
خب وقتی همه افراد وضعیت خود را فهمیدند، نفر اول از هر کدام از افرادی که در بازی هستند سوال می پرسد، هدف از پرسیدن سوال ها این است که اول افرادی که جاسوس نیستند متوجه شوند که چه کسی جاسوس است و دوم اینکه فردی که جاسوس است متوجه شود که کلمه مورد نظر بازی چیست . در نتیجه سوالات باید به گونه ای باشد که شخصی که جاسوس است خیلی سریع متوجه نشود که کلمه چی هست و حدس بزند و از طرفی جواب هایی که به سوالات داده می شود هم مهم است چرا که اگر جواب ها خیلی پرت باشد و به کلمه مورد نظر نخورد، کسانی که جاسوس نیستند خیلی سریع متوجه خواهند شد که جاسوس چه کسی است. پس خیلی هوشمندانه سوال بپرسید و خیلی هوشمندانه جواب بدین که نه جاسوس و نه کلمه مورد نظر بازی خیلی زود لو برود.

User Reviews - 32 Rates
4.6 from 5
5
4
3
2
1
Setauesh Shabani
Setauesh Shabani
2022/03/30
سلام بازی خیلی خوب و عالی هست من همیشه این بازی رو انجام میدم
تانی
تانی
2022/05/07
خیلی خوبه
مجی
مجی
2022/05/07
جذاب و سر گرم کننده