آموزش زبان بدن در فروشندگی

آموزش زبان بدن در فروشندگی

نسخهٔ v۱۰۰۶
۴۹،۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم
آموزش زبان بدن در فروشندگی

آموزش زبان بدن در فروشندگی

باورسکوت
نسخهٔ v۱۰۰۶
۴۹،۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

.💡مطالعات روانشناختی حاکی از آن است که تأثیر شما بر دیگران از مجرای زبان، تنها برابر 7% می باشد در حالیکه این اثر گذاری برای حالت بیان مطلب 38% ، و برای زبان تن برابر 55% است.

🔸به علاوه اینکه چگونه به نظر بیائید نیز می تواند بر جانبداری پیام تأثیر بگذارد و بنابراین 93% حس بدون بیان واژگان انتقال پیدا می کند.این مطلب در فروش نیز حقیقت دارد.

🔸ما در دنیای واقعی به فروش اقلام ملموس و نیز ایده ها و عقاید غیر ملموس مشغول هستیم. یک راه میان بر و سریع برای اینکه به طور مؤثر به امر فروش در زندگی بپردازیم، استفاده از سلاح قدیمی و بسیار قدرتمند موسوم به زبان تن می باشد. 

💡زمانی که در حال فروش هستید، می توانید از پز ها، ژست ها، حالت های صورت، رفتارها و ظواهر فیزیکی به منظور به قطعیت رساندن فروش، استفاده نمائید. بیشتر مشتریان زمانی اقدام به خرید می کنند که از نظر حسی به حرکت در آیند. نکته اصلی در چنین شرایطی آن است که بتوانید به هر اقدام مثبتی جهت این تأثیر گذاری حسی، دست بزنید.


💎با تهیه و استفاده این محصول با تمامی ترفند و دانستنی های ضروری در فروش در تمامی شغل ها آشنا می شوید و حداقل افزایش درآمد 3 برابری در کسب و کار خودتون رو تجربه میکنید. 
🎯 تمامی محفوظ است. باورسکوت 

aliheydari29292929@gmail.com
نظرات کاربران - ۰ رأی
۰ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱