Khale Ghezi Stories (Episode One)

Khale Ghezi Stories (Episode One)

Version 1.6.5
Install from Bazaar
In-app Purchases
2
K
Active installs
Casual
Category
64
MB
Size

Telegram Chanel:

https://t.me/khalehghezigame

Instagram Page:

https://www.instagram.com/khalehghezigame

In Media

معرفی، نقد و بررسی بازی داستان های خاله قزی؛ دنیایی شاد و آموزنده برای کودکان

بدون تردید همه والدین در تربیت فرزندان خود حساسیت نشان میدهند و به همین دلیل سعی میکنند تا از سرگرمی های سالم و روش های آموزشی موثر برای این کار بهره ببرند. امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی، این نوع از سرگرمی ها و آموزش ها به وفور یافت میشوند و همه اقشار جامعه میتوانند از آنها استفاده کنند. در این میان یکی از بهترین شیوه های آموزش، بازی های موبایل مخصوص کودکان میباشند که علاوه بر جنبه سرگرمی، برای تقویت ذهن آنها نیز مفید هستند. بازی “داستان های خاله قزی” که در ادامه با آن آشنا خواهید شد، میتواند برای فرزندان خردسال شما سرگرم کننده و جذاب باشد. ما را در معرفی، نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید.

تلاشی موفق در جهت گسترش اهداف فرهنگی (نقد کتاب تعاملی خاله قزی قسمت اول)

یکی از دغدغه‌های اصلی والدین امروزی می‌تواند نحوه‌ی آشناسازی کودکان خردسال خود با فرهنگ غنی ایرانی و موضوعات آموزشی گوناگون به‌‌صورتی جذاب و سرگرم‌کننده برای کودکانشان باشد؛ کتاب تعاملی «خاله قزی» با هدف حل همین مشکل، و ایجاد فرهنگ علم‌دوستی میان کودکان سه تا هفت‌سال طی بیست قسمت در دست ساخت و انتشار است.

داستان های نوستالژیک، بازی و شعر کودکانه

در زندگی امروزی جدا کردن کودکان از تکنولوژی و دنیای دیجیتال کار چندان درستی نیست. البته لازم به ذکر است که موبایل و تبلت نباید به طور کل جایگزین بازی های دیگر شود اما می توان در این زمینه هم همراه کودک بود و پدر و مادر و کودک با هم از تکنولوژی بهره مند شوند. بازی داستان های خاله قزی، یکی از جدیدترین بازی های مربوط به کودکان است. داستان های خاله قزی با شعر و داستان های کودکانه و مجموعه بازی های مفرح، مسائل مختلفی به سادگی به کودکان آموزش می دهد و آن ها را سرگرم می کند. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این بازی با نقد و بررسی آن در ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi