آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر

آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر

نسخه ۱۲
+۲ هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۸ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

برنامه آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر بهترین مرجع برای یادگیری لغات و اصطلاحات زبان ترکی استانبولی است. اگر قصد سفر به کشور ترکیه یا مهاجرت به کشور ترکیه را دارید برنامه آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر را از دست ندهید.

به کمک برنامه آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر تمامی لغات و اصطلاحات زبان ترکی استانبولی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرید. از ویژگی های بارز برنامه آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر دارا بودن تلفظ تمامی لغات و اصطلاحات موجود در برنامه است که همین امر کمک فراوانی در به خاطر سپردن لغات و اصطلاحات زبان ترکی استانبولی میکند.

آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر بهترین برنامه کمک آموزشی برای مهاجرت به ترکیه حاوی کلمات، اسم ها و عبارات و تمامی اصطلاحات پر کاربرد و کلمات کاملا ضروری زبان ترکی استانبولی است. با استفاده از برنامه آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر براحتی، بدون صرف هزینه و در کمترین زمان میتوانید مهارت مکالمه به زبان ترکی استانبولی خود را افزایش دهید و راه خود را برای مهاجرت به ترکیه هموار کنید.

دسته بندی برنامه آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر عبارت اند از اصطلاحات مربوط به مد و فشن به زبان ترکی استانبولی، یادگیری طرز بیان زمان و تاریخ به زبان ترکی استانبولی همراه با ترجمه فارسی، آموزش اصطلاحات و کلمات احوال پرسی که بصورت روزمره به زبان ترکی استانبولی با آن سر و کار خواهید داشت، آشنایی با اسم رنگ ها، اعداد و مکان ها به زبان ترکی استانبولی، یادگیری اصطلاحات مربوط به هواشناسی به زبان ترکی استانبولی، آموزش عبارات مربوط به حمل و نقل، مسیر یابی و آدرس دهی به زبان ترکی استانبولی که کاربردی بسیار زیادی در مهاجرت به ترکیه خواهد داشت.

 

اصطلاحات موجود در برنامه آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر:

آموزش اصطلاحات ضروری روزانه به زبان ترکی استانبولی یکی از مهمترین بخش های برنامه آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر هست. اگر قصد مهاجرت به ترکیه را دارید این بخش کمک بسیار زیادی به شما در پیشرفت مهارت مکالمه به زبان ترکی استانبولی را میکند. همچنین آموزش اصطلاحات مربوط به بانک و امور مالی به زبان ترکی استانبولی نیز برای شما در سفر به ترکیه مفید است. از دیگر بخش های این برنامه اصطلاحات امور پزشکی و درمانی به زبان ترکی استانبولی میباشد که در مسافرت به این کشور کمک زیادی میکند. اصطلاحات مربوط به روابط و دوست یابی نیز از مفید ترین بخش های برنامه آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر برای ارتباط برقرار کردن با دیگران است. هنگام خرید در کشور ترکیه دانستن اصطلاحات مربوط به این موضوع به زبان ترکی استانبولی شما را از داشتن مترجم در کنار خود بی نیاز میکند. همچنین اصطلاحات مربوط به گشت و گذار به زبان ترکی استانبولی و دانستن اسامی مکان هایی مانند کافه و رستوران به زبان ترکی استانبولی نیز در مهاجرت به ترکیه بسیار مفید خواهد بود.

 

پس اگر قصد مسافرت و یا مهاجرت به کشور ترکیه را دارید همین حالا برنامه جامع آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر را نصب کنید و از پیشرفت مهارت مکالمه به زبان ترکی استانبولی خود لذت ببرید. همچنین پیشنهادات خود نسبت به برنامه آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر را برای ما در بخش نظرات بنویسید تا در بروز رسانی های آینده آنها را اعمال کنیم.

 

نظرات کاربران

maryam
۱۴۰۰/۱۰/۲۱
عالیه🤩🤩🤩۵ ستاره هم براش کمه
MadBoy
۱۴۰۰/۰۸/۲۲
خوبه ولی دیگه انتظار نداشته باشین با این بتونین کامل مکالمه کنین
سعید دانش
۱۴۰۰/۰۵/۲۹
عالیه
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۱۰/۱۲
عالی
Eliya.b
۱۴۰۰/۱۰/۰۹
اصلا خوب نیست من ای یه ستاره هم که دادم برای این بود که پیامم بیاد البته گوشی ی من از وقتی این برنامه رو نصب کردم هنگ میکنه .
Mobile
۱۴۰۰/۱۰/۰۶
خیلی خوب بود عالی 👌👌👌👌👌👌💋💋💋
آریا
۱۴۰۰/۰۹/۲۲
جالب نیست
دانلود
۱۴۰۰/۰۹/۰۸
برنامه خیلی قشنگی هست
fateme2020
۱۴۰۰/۰۸/۲۸
عالی
ساحل عاج
۱۴۰۰/۰۸/۱۷
سلام بسیار عالی .. کاش تلفظ فارسی هم کنار واژه ها داشت برای ناشنوایان. و هم بیشتر اینکه بخاطر سپرده میشد
arshiapedram
۱۴۰۰/۰۸/۱۴
مهشره
Loove you
۱۴۰۰/۰۸/۱۳
عالی عالی حرف نداره
ازا
۱۴۰۰/۰۸/۰۶
عالیییی