دندانپزشکی دکتر یاشیل

دندانپزشکی دکتر یاشیل

نسخهٔ ۱.۰
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۵ شهریور ۱۳۹۳
دندانپزشکی دکتر یاشیل

دندانپزشکی دکتر یاشیل

یاشیل احدی مقدم
نسخهٔ ۱.۰
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۵ شهریور ۱۳۹۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

ویژگی های نرم افزار دندانپزشکی دکتر یاشیل:
نوشته های این نرم افزار را «دکتر یاشیل احدی مقدم»، دندانپزشک دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی، بر پایه دانش دندانپزشکی خویش و از شش سال پیش تا کنون در پاسخ به پرسشهای دندانپزشکی که برای ایشان فرستاده شده نگاشته است. ستون «از دندانپزشک بپرس» و نوشته های دکتر یاشیل احدی مقدم، از سالیان گذشته تا کنون همیشه در روزنامه های «اعتماد»، «شرق»، «بهار»، «ملت ما» و در گاهنامه های دیگر به چاپ رسیده است. دکتر یاشیل احدی مقدم، جدا از گرد آوری همه نوشته های پیشین، نوشته های تازه تر را به آن افزوده و همه نوشته ها و تک تک واژه ها را برای این نرم افزار بازبینی کرده است.
این نوشته ها ارزش خود را از نگارنده خود که در این زمینه پیشرو و دارای سبک است می گیرند و به دور از رویکردهای ساده انگارانه که تنها به گرد آوری نوشته ها از اینترنت می پردازند، کوشیده است تا درست و دور از لغزش باشد.
پرسش و پاسخ ها به شیوه ای شایسته و هوشمند بر پایه واژه های کلیدی کاربردی دسته بندی شده اند و شما می توانید با جست و جوی واژه و شاخه ای که به دنبال آن هستید، به سادگی پاسخ پرسش دلخواه خود را در آن بیابید.
اگر پاسخ پرسش خود را نیافتید، به سادگی می توانید پرسش خود را بپرسید و بفرستید. پاسخ به نشانی شما فرستاده خواهد شد. این پرسشها و پاسخ های تازه، به نرم افزار افزوده خواهد شد تا رفته رفته هیچ پرسشی در زمینه دندانپزشکی بی پاسخ نمانده باشد. خوبی این نرم افزار آن است که تنها یک نرم افزار برای خواندن نیست. شما با داشتن این نرم افزار می توانید هر پرسشی که در باره دندانپزشکی برایتان پیش آمده به سادگی بپرسید و از پاسخ هایی که تنها برای شما نگاشته شده است بهره ببرید.
هر باری که این نرم افزار را باز می کنید، روز آوری های نوشته ها رایگان به نرم افزار شما افزوده خواهد شد و تا هر گاه که این نرم افزار را بر روی دستگاه خود دارید، می توانید به داشتن گنجینه ای بی کم و کاست بر خود ببالید.

شرایط استفاده از نرم افزار:
این نرم افزار مقالات و سرویس پاسخ به پرسش های دندانپزشکی مخاطبان را ارائه می دهد. ذکر این نکته ضروری است که پاسخ ها بر اساس اطلاعات ارائه شده در پرسش ها و بدون معاینه و بررسی کلینیکی ارائه شده و به هیج عنوان دارای اعتبار درمانی و تشخیص رسمی و تجویز دارو و … نیست. هیچ مسئولیتی از لحاظ درمانی و عواقب مصرف خودسرانه دارو یا اقدام بر اساس پاسخ های درج شده به پرسش ها متوجه ما نیست.
از طرفی ممکن است تشخیص ها و طرح درمان ها بسته به هر شرایطی، متفاوت و متغیر باشد و ممکن مفهوم و محتوا در برخی مطالب علمی و پزشکی، فی نفسه محل مناقشه میان صاحب نظران این رشته باشد. این سایت ادعا و مسئولیتی در مورد قطعیت در چنین مباحثی ندارد. این سایت به هیچ عنوان مدعی مرجعیت علمی و قاطعیت در مطالبی که منتشر کرده نیست.

یادداشت دکتر یاشیل احدی مقدم بر نگارش نخست نرم افزار دندانپزشکی دکتر یاشیل:
باور من به زیستن در جهان امروزی و فراهم کردن زمینه ای برای یاری و راهنمایی همگانی و شنیدن گفته های دوستان دیده و نادیده، در سال هشتاد و هفت با ساخت «پایگاه اینترنتی دکتر یاشیل احدی مقدم» به بار نشست.
امروز پس از گذشت بیش از شش سال، نخست این که بسیار شادمانم که هنوز بر همان باور روزهای نخست هستم و این تلاش را رها نکرده ام. و خرسندم که تا جایی که در توان من بوده، گامی در راه گسترده تر کردن و همگانی تر کردن دانش دندانپزشکی برداشته ام.
شاید هنگامی که بر این راه پا نهادم، نمی پنداشتم که این اندازه پرسش در باره دهان و دندان دریافت کنم. هر پرسش و نوشته و نامه ای که رسید، اندکی بیشتر مرا در راهی که در پیش گرفته ام استوار تر کرده است.
امروز با همه کاستی ها و فراز و نشیب ها، و در کنار همه کارها و گرفتاری های کوچک و بزرگی که می دانیم همه داریم و چه بسا توان به انجام رساندن بسیاری آرزوها را از ما گرفته، می بینم که توانسته ام در این سال ها به هزاران پرسش پاسخ دهم.
با گرد هم آوری پرسش و پاسخ ها و یادداشت ها و نوشته های پراکنده ام در این سال ها، می بینم که گنجینه بسیار گسترده ای از نوشته های دندانپزشکی همگانی، به زبان فارسی فراهم شده است که پیش از این جایی ندیده بودم.
توانایی های نرم افزاری نیز در این سال ها پیشرفت های چشمگیری کرده است. برای زیستن در دنیای امروز، می بایست با امروز هم گام شد. بر آن شدم تا هر آن چه را در دست دارم، در این نرم افزار همراه بگنجانم تا دوستانم بتوانند هرگاه خواستند به سادگی به آن دسترسی داشته باشند.

نظرات کاربران - ۷ رأی
۳.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیرحسین
امیرحسین
۱۳۹۳/۰۶/۱۶
برنامه خوبیه
سهیل
سهیل
۱۳۹۳/۰۶/۱۶
عالی بود. به اندازه یک کتاب کامل.
زیبا
زیبا
۱۳۹۳/۰۶/۱۸
عالی و جامع است