محافظ فایل میم

محافظ فایل میم

نسخه ۲.۰.۱۳
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

از قدیم گفتن اتفاق خبر نمیکنه. برحسب اتفاق گوشی یکی از اعضای تیم ما به سرقت رفت و دیدن نگرانی هم تیمی ما برای اطلاعات شخصیش، باعث شد به فکر طراحی برنامه ی جامعی بیفتیم که با استفاده از اون، هیچ کسی از این دست نگرانی ها رو تجربه نکنه. 
اگر شما زمان زیادی را در اینترنت سپری می کنید و نگران امنیت اطلاعات تان هستید؛
اگر اسناد، مدارک و یا طرح های مختلفی تصویری را به دلایل شغلی و... در تلفن همراه خود نگهداری می کنید؛
اگر در محیط کار تلفن همراهتان را در اختیار افراد مختلف قرار میدهید و می خواهید حریم شخصی تان بدون نگرانی حفظ شود؛
باید بگوییم این برنامه برای شما طراحی شده است. 
ما نمی خواهیم عکس ها و فیلم های شخصی افراد، در صورت هک شدن گوشی و یا گم کردن و به سرقت رفتن آن، توسط کسی غیر از صاحب اصلی قابل دسترسی باشد. 
ما این برنامه را با هدف پنهان کاری و مخفی کاری طراحی نکردیم ، ما میخواهیم شما هیچ نگرانی بابت اطلاعات شخصی تان نداشته باشید.
با نصب این برنامه شما گالری دیگری در کنار گالری گوشی خود خواهید داشت. در این گالری تمام عکس ها و فیلم های قفل شده و قفل نشده ی شما قابل رویت است. بعلاوه شما می توانید این فایل هارا به راحتی از درون  همین برنامه ادیت کرده و یا به اشتراک بگذارید.
در این برنامه اطلاعات شما فقط مخفی نمی شوند، بلکه آنها بر اساس رمز ورود و شناسه های منحصر به فرد گوشیتان رمز می شوند. پس حتی اگر گوشیتان هک شود، هکر  با داشتن اطلاعات هم نمیتواند رمز آن هارا باز کند.
این برنامه کاملا تخصصی بوده و کاملا نیازهای شما را بر طرف می سازد. برای مثال اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که رمزهای عبورشان را فراموش میکنند، با فعال کردن پشتیبان گیری از رمز عبور، برنامه با شیوه ای مشابه bitlocker در ویندوز که روشی درست و اصولی می باشد، این نگرانی را از شما دور می سازد.
اگر به دلایلی برنامه از گوشیتان حذف شد و نگران از دست رفتن فایل ها هستید ما راهی برای بازگردانی فایل ها با نصب مجدد برنامه  در نظر گرفته ایم. دقت داشته باشید حتی با حذف برنامه، اطلاعات شما بصورت امن و غیر قابل دسترس باقی خواهد ماند.
برای استفاده از هر قسمت، آموزش مناسبی در برنامه گنجانده شده است. 
ضمنا توجه داشته باشید برنامه به اطلاعات درون حافظه ی اصلی تلفن همراه شما دسترسی دارد.


تست شده بر روی نسخه های 7.1.2 .7.1.1 .7.1، 7 ، 6 ، 5، 4.4.2 سیستم عامل اندروید
تیم ما آماده دریافت پیشنهادات شماست.


 

logo-enamad logo-samandehi