فراباشگاه امواج

فراباشگاه امواج

نسخه ۴.۴.۲
+۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۲
مگابایت
حجم

اپلیکیشن حاضر برای "اعضای فراباشگاه امواج" و برخورداری از دنیای جوایز آن تهیه شده است لذا هر ایرانی میتواند پس از دانلود رایگان و نصب آن روی گوشی هوشمند خود بسادگی در محیط آن ثبت نام نموده و به عضویت آن درآید. وی همچنین میتواند:

 • در محیط اپلیکیشن بسرعت به بانک کلیه مراکز (شامل معرفی کامل محصولات و کانالهای ارتباطی آنها) و پیشنهادات ویژه و اعلانات ارائه شده آنها و همچنین به جزییات برنامه اهدای جوایز لویالتی ارائه شده توسط باشگاه مشتریان مراکز پذیرنده درون فراباشگاه (که دائماً بر تعداد و تنوع خدمات آنها افزوده میشود) دسترسی یابد و هر کدام از آنها را برای تهیه مایحتاج و مراجعه خرید انتخاب کند.
 •  با کلیه کارت های بانکی موجود خود تراکنش های خرید لویالتی را در مراکز پذیرنده منتخب (بصورت فروشگاه های فیزیکی یا آنلاین) انجام دهد و طبق برنامه اهدای جوایز لویالتی آنها، در ازای هر خرید از انواع جوایز و تخفیفات تعریف شده آن مرکز برخوردار شود.
 •  متناسب با افزایش تعداد تراکنش های خود در هر پذیرنده مرتبط، رتبه اش را در آن مرکز ارتقا دهد (بترتیب برنزی/ نقره ای/ طلایی) و از جوایز و تخفیفات بیشتری در ازای خرید مشابه برخوردار شود.
 •  متناسب با افزایش تعداد تراکنش های خود در کل فراباشگاه امواج، درجه عضویت خود را ارتقا دهد (بترتیب عادی/ ویژه/ ممتاز) و بدین ترتیب از جوایز تکمیلی و متنوع فراباشگاه امواج بهره مند شود.

شما بعنوان عضو فراباشگاه امواج ، پس از انجام مراحل ثبت نام در اپلیکیشن، از یک پنل کاربری اختصاصی برخوردار میشوید که از آن طریق بطور آنلاین، میتوانید کلیه حساب ها و جوایز متفاوت خود نزد هر یک از مراکز پذیرنده مرتبط را مشاهده و مدیریت کنید و برای اینکار باید دقیقاً مراحل ذیل را انجام دهید:

 •  برای ورود به پنل کاربری، باید ابتدا با تکمیل دو فیلد (شماره موبایل و رمز عبور) اقدام کنید.
 •  میتوانید در داشبورد کاربری، اطلاعات کنونی تعداد کل (و دوره ای) تراکنش ها در کل فراباشگاه، جمع تخفیف اندوخته (تسویه نشده) در دوره و درجه عضویت خود را در فراباشگاه امواج را ملاحظه نمایید.
 •  همواره در پنل کاربری، میتوانید " پروفایل کاربری " تان را در منوی مربوطه ویرایش کنید.
 •  لازم است که در منوی " کارت های بانکی " ، پس از اولین ورود به پنل کاربری، حداقل یکی از کارت های شتابی مدنظرتان را به حساب خود اضافه کنید (که البته در ورود های بعدی، نیز میتوانید کارت های جدید خود را به حسابتان اضافه کنید و یا حتی کارت های موجود را از حسابتان خارج کنید)، لذا باید فیلد های شماره 16 رقمی کارت و اسم بانک مربوطه را تکمیل نمایید. در صورت صحت انجام کارها، کارت اعلامی شما به حساب کاربری تان ابتدا بصورت غیرفعال اضافه میشود.
 •  برای فعالسازی هر کارت غیر فعال، یک هفته مهلت دارید که ابتدا با مراجعه به یکی از مراکز پذیرنده فراباشگاه، یک تراکنش خرید انجام دهید، سپس در منوی "ثبت تراکنش اول" در پنل کاربری و براساس مندرجات "رسید دریافتی" از مرکز پذیرنده مرتبط، "شماره مرجع آن تراکنش" را برای تایید مراتب در حساب خود ثبت نمایید. در صورت تایید سامانه (که از تطبیق با اطلاعات خرید دریافتی از PSP همکار بدست می آید)، کارت بانکی اعلامی در حساب شما بصورت فعال در می آید (ولیکن در صورت پایان مهلت یک هفته ای و عدم انجام تراکنش خرید و یا عدم ثبت تراکنش اول با مشخصات فوق الذکر، کارت اعلامی از حساب شما حذف میگردد)
 •  میتوانید در منوی " همه مراکز " ، لیست کامل مراکز طرف قرارداد با فراباشگاه امواج را با امکان جستجوی پیشرفته ملاحظه کنید و به اطلاعات به روز شده معرفی اجمالی مشخصات عمومی و محصولات و لینک های ارتباطی هر یک و همچنین جزییات برنامه اهدای جوایز لویالتی (در صورت ارائه باشگاه مشتریان) دسترسی داشته باشید.
 •  در منوی " پیشنهادات ویژه " ، میتوانید از پیشنهادات فعال کل مراکز فراباشگاه امواج با امکان جستجوی پیشرفته بسرعت مطلع شوید.
 • در منوی " مراکز مرتبط " ، امکان مدیریت حساب های جداگانه نزد باشگاه مشتریان هر یک از این مراکز مرتبط خود (با حداقل یک تراکنش خرید لویالتی موفق قبلی) و پیگیری رتبه کنونی و همچنین گزارش گیری از تراکنش ها و جوایز و تخفیفات دریافتی قبلی و موجودی تخفیف های اندوخته یا اعتباری نزد هر یک از آنها فراهم میباشد.
 •  در بالای صفحات، تعداد اعلانات جدید اطلاع رسانی میشود که با کلیک بر آیکون مربوطه، فهرست کامل اعلانات ارسالی از طرف فراباشگاه امواج و همچنین کلیه مراکز طرف قرارداد را بترتیب انتشار آنها مشاهده می نمایید.

logo-enamad logo-samandehi