تولدیار

تولدیار

نسخه ۱.۰
۱۰۰
نصب فعال
کاربردی
دسته
۶
مگابایت
حجم

برنامه پیش رو یک برنامه جدید و با قابلیت های کاربردی و امکانات متنوع است که سعی شده ضمن داشتن رابط کاربری زیبا و در عین حال ساده بتواند برای بسیاری از کاربران کارآمد و مفید باشد.
با استفاده از این برنامه می توانید اطلاعات مربوط به هر مخاطب را به همراه تاریخ تولد آن ذخیره نمایید.همانطور که مشخص است در قسمت "ماه جاری" ، متولدین مربوط به ماه جاری قرار خواهند گرفت و شما می توانید از کمی قبل تولد آن هارا به یاد داشته باشید و در صورت نیاز برنامه ریزی های لازم را انجام دهید.
در این برنامه 4 روش جهت ارتباط با مخاطب مورد نظر و تبریک گویی مهیا شده است که عبارت اند از: تماس تلفنی ، ارسال پیامک ، ارسال ایمیل و ارسال پیام از طریق تلگرام 
آنچه که این برنا مه را متمایز میکند این است که برای کسانی که کمی بیشتر فراموشکار و پر مشغله هستند  قابلیت زمانبندی ارسال پیامک در این برنامه ایجاد شده است که این امکان را به کاربران عزیز می دهد تا در تاریخ و ساعت دلخواه آن ها متن مورد نظرشان را به شماره مربوطه ارسال نمایند.
قابل ذکر است که این قابلیت به گونه ای پیاده سازی شده است که ارسال پیامک تنها ویژه مناسبت های تولد و مخاطبین ذخیره شده در برنامه نبوده و قادر است هر گونه پیامکی را به هر شماره تلفنی ارسال نماید.


از دیگر مزایای برنامه می توان به مواردی مانند زیر اشاره کرد: 
 - سبک بودن 
 - قابلیت جستجو بین مخاطبین
- امکان اشتراک گذاری داخل برنامه 
- و... 


* توجه: به دلیل استفاده از سرویس (Google Cloud Messaging (GCM جهت ارسال Push لطفا در صورت غیر فعال بودن Play Store آن را فعال و بروز رسانی کنید.


با تشکر از همه شما کاربران محترم


لطفا نظرات خود را مطرح نموده و مشکلات احتمالی موجود را هرچه سریعتر به ایمیل عنوان شده ارسال نمایید.

logo-enamad logo-samandehi