بازی موتور

بازی موتور

Version ۳
In-app Purchases
نصب +۵۰ هزار
Category ورزشی
Size ۱۸ مگابایت
Last Update ۲ اسفند ۱۴۰۱
بازی موتور

بازی موتور

تیم آلفا گیم
Version ۳
In-app Purchases
نصب +۵۰ هزار
Category ورزشی
Size ۱۸ مگابایت
Last Update ۲ اسفند ۱۴۰۱
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

آیا شما هم به سری بازی های موتور سواری این بار به صورت سه بعدی علاقمند هستید؟

بازی "موتور پرشی" را برای اندروید دانلود کنید.

تعداد بسیاری از سری بازی های موتور و یا دوچرخه سواری در مارکت آندروید وجود دارند ، اما به راستی که انتخاب بهترین های آنان بدون مطالعه دقیق ویژگی هریک ، کاری غیرممکن است. ‏

"موتور پرشی " یک بازی آسان برای انتخاب و در عین حال سخت برای مدیریت و کنترل است ، مسابقه دهید و موانع را با پرش های طبیعی پشت سر بگذارید ، گیم پلی این بازی به گونه ای طراحی شده است که ضمن وجود حرکاتی خاص و منحصر به فرد ، شما را تا ساعت ها پای خود سرگرم کند ؛ در این مسیر سخت با مانع هایی عجیب ، مدیریت و کنترل موتور بر عهده ی شماست ؛ پس با صرف بیشترین میزان دقت و تمرکز سعی داشته باشید به بهترین راننده موتور سیکلت مبدل شوید !

در حالت Career ، بیش از ۶۰ مسیر مختلف برای انتخاب شما در نظر گرفته شده است ، این مسیرها از سطح بسیار آسان تا بسیار حرفه ای ادامه پیدا می کنند ، در "موتور پرشی "  ، شما می توانید از میان ۵ موتور سیکلت موجود ، به سلیقه خود یکی از آنان را انتخاب کرده و کنترل آن را هرگونه که دوست دارید به دست بگیرید. این بازی زیبا با افکت های ۳ بعدی استاندارد و حرکاتی واقعی ، حس و حال بسیار جذابی را در زمان انجام بازی به وجود می آورد.

User Reviews - ۳۲ Rates
3.9 from 5
5
4
3
2
1
AMIRSAM
AMIRSAM
۱۴۰۲/۰۵/۱۴
خوب
amir0946
amir0946
۱۴۰۲/۰۱/۲۷
سلام خسته نباشید برنامه نسبتا خوبی
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۳/۱۳
خوب