لایت دانلودر | IDM برای اندروید

لایت دانلودر | IDM برای اندروید

Version IDM for Android
نصب +۵ هزار
Category ابزارها
Size ۶ مگابایت
Last Update ۱۱ دی ۱۳۹۹
لایت دانلودر | IDM برای اندروید

لایت دانلودر | IDM برای اندروید

نیتروتولز
Version IDM for Android
نصب +۵ هزار
Category ابزارها
Size ۶ مگابایت
Last Update ۱۱ دی ۱۳۹۹
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

جت لودر | دانلود منیجر حرفه ای اندروید | افزایش سرعت بارگیری داده ها تا ۸ برابر!!!

در تهیه این اپلیکیشن تردید نکنید ، تنها اپلیکیشن اندرویدی که از هسته نرم افزار IDM استفاده میکند ( نرم افزار اینترنت دانلود منیجیر محبوب در سیستم عامل ویندوز) ، حالت توربو دانلود رو فعال کنید و شروع کنید!!!!

توجه کنید برای حذف تبلیغات ، حذف سقف دانلود روزانه و استفاده از IDM Engine باید نسخه اصلی ایکس دانلودر رو تهیه کنید ، میتونید از طریق لینک زیر اون رو دریافت کنید:

cafebazaar.ir/app/com.abolpv.idm

در ابتدا قبل از هر چیزی خدمت دوستان عزیز لازمه اشاره کنم که این اپلیکیشن سرعت دانلود فایل ها رو تا ۸ برابر افزایش میده ، در این اپلیکیشن با الگورتیم و مکانیزم دانلود منحصر به فرد فایل های شما به ۱۶ قطعه تقسیم و هر قسمت به یک چکیده رمز نگاری شده ( HASH ) تبدیل میشه ، این کار خود باعث کاهش تا ۶۰ درصدی هر قسمت از شانزده قسمت میشه و در نهایت پس از اتمام فایل ها دوباره پیکربندی و سر هم بندی میشه ، در صورتی هم که میخوایید سرعت دانلود و پیکربندی بیشتر بشه " حالت توربو " رو از قسمت تنظیمات فعال کنید!

تنها دانلود منیجیر که برای دستگاه اندرویدی خود به آن نیاز خواهید داشت! قابلیت فیتلر و طبقه بندی کردن فایل های در حال بارگیری و یا دانلود شده بر اساس زمان ، حجم ، نوع ، فضای ذخیره سازی و... براحتی در یک کلیک.

قابلیت جستجو میان فایل های بارگیری شده و یا در حال بارگیری توسط دانلود منیجر ، قابلیت تقسیم و قطعه قطعه کردن فایل ها از ۲ تا 32 قطعه! پشتیبانی از انواع فایل ها و فرمت های موجود تصاویر ، ویدیو ها ، موسیقی ها ، اسناد ، نرم افزار و اپلیکیشن ها ، داده های خصوصی و سایر فایل های موجود.

قابلیت فشرده سازی فایل در حین دانلود و سرهم بندی فایل ها پس از اتمام دانلود ، دارای حالت توربو ، به جهت افزایش سرعت پردازش و پیکربندی فایل های دانلود شده و یا در حال دانلود ، قابلیت مشاهده ، اشتراک گذاری ، حذف ، همرسانی و یا واکشی اطلاعات دقیق و جزیی مربوط به فایل.

قابلیت دوباره دانلود کردن فایل از پیش دانلود شده ، قابلیت اشتراک گذاری لینک دانلود فایل ها ، قابلیت توقف و ادامه فایل های در حال دانلود به جهت ادامه دادن دانلود در زمانی دیگر ، سریع ، سبک و ساده سازگار با دستگاه های اندرویدی اندروید ۵ و بالاتر!

چکیده از قابلیت های کلیدی برنامه:

- دانلود حداکثر ده فایل به طور همزمان

- دانلود پرسرعت تا ۸ برابر سریع تر (تضمینی!)

- دانلود فایل‌ها در پس‌زمینه و در حالت استندبای

- امکان تعریف صف و اولویت برای دانلود فایل ها

- امکان تغییر تم و رابط کاربری برنامه در سه حالت

- ذخیرهٔ فایل‌های با فرمت مختلف در فولدرهای جداگانه

- توقف دانلود هنگام کم بودن شارژ گوشی کاملا قابل تنظیم

- لیست پشتیبان فایل های از پیش بارگیری شده

- و تمامی قابلیت های مورد نیاز شما از یک دانلود منیجیر ایده آل اندروید!

User Reviews - ۴۰ Rates
4.7 from 5
5
4
3
2
1
یونس
یونس
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
راهنمای روش استفاده ازبرنامه
Simon GHOST
Simon GHOST
۱۴۰۰/۱۰/۰۷
خیلی خوبه، حتما نصبش کنید
قلب ویرانه
قلب ویرانه
۱۴۰۲/۰۱/۰۵
سلام ..ممنون 🌹 عالی