رمزنگار کوسه

رمزنگار کوسه

نسخه ۱.۰
۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

شرکت مهندسی IDGTech افتخار دارد برای اولین بار در جهان برنامه ای را با استفاده از الگوریتم امنیتی بسیار پیشرفته Shark AES ، برای استفاده عموم کاربران طراحی و پیاده سازی نموده و با ظاهری بسیار زیبا و رابط کابری بسیار توانمند و در عین حال فوق العاده ساده و کاربرپسند تحت عنوان Shark Crypt در اختیار شما ایرانیان عزیز قرار دهد.

*****************
لطفا توجه نمایید!
دوستان عزیز و کاربران گران قدر لطفا دقت نمایید این برنامه در سطحی بالا و تخصصی صرفا جهت استفاده شما کاربران عزیز طراحی شده و بر خلاف دیگر برنامه های این رده ، بصورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است و با الگوریتم های بسیار پیشرفته ای عمل میکند لذا در صورت مواجه شدن با مشکلی در استفاده از برنامه قبل از ارسال نظرات خود ، سوالات خود را ازطریق Email و یا باشماره تلفن ذکر شده با ما در میان گذارید .
کارشناسان شرکت جوابگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود.
****************

استفاده کنندگان این نرم افزار ، دولت مردان ، کارمندان رده بالای ادارات ، مالکین شرکت های صنعتی ،آزمایشگاه ها و لابراتوآر ها، اساتید دانشگاه ها ، دانشجویان و تمامی افرادی که فایلهای مهم و حساس را بر روی دیوایس های خود ذخیره می نمایند و یا قصد جابجایی آنها را دارند و در کل عموم کاربران دیوایس های همراه که قصد بالا بردن امنیت فایل های خود را دارند، می باشند. بعنوان مثال فایل اتوکد طراحی قطعه جدیدی قرار است توسط ریاست شرکتی به شرکت دیگر منتقل شود ، جهت بالا بردن امنیت این فایل هنگام جابجایی و ذخیره آن ، می توان این فایل را از طریق برنامه Shark Crypt رمزنگاری نموده و با خیال راحت از طریق ایمیل یا هر طریق دیگری انتقال داد. یا دانشجویی می خواهد پروژه خود را ازطریق ایمیل به استاد ارائه نماید ، برای افزایش امنیت این فایل ، می تواند از طریق این برنامه آنرا رمزنگاری نموده و سپس اقدام به جابجایی آن نماید.

الگوریتم های امنیتی موجود در دنیا مانند AES ، الگوریتم هایی هستند جهت رمزنگاری فایل های بسیار مهم و حساس که نیازمند محافظت های سطوح بالا می باشند. اینگونه الگوریتم ها بیشتر در جابجایی و آرشیو نمودن فایلهای مهم دولتی و یا شرکت ها و ادارات بزرگ کاربرد دارند. از این رو برنامه هایی که از این گونه الگوریتم ها استفاده می نمایند برنامه های فوق حرفه ای طبقه بندی می گردند و معمولا برای استفاده عمومی طراحی نمی شوند و یا درصورت طراحی ، کاربرد آنها خسته کننده و مشکل می باشد. شرکت IDGTech ضمن استفاده از جدیدترین نوع از این گونه الگوریتم ها (Shark AES) ، این برنامه را بسیار زیبا و با کاربری آسان طراحی نموده است تا برای استفاده عموم کاربران عزیز، در اختیار آنها قرار دهد.

الگوریتم امنیتی Shark AES ، الگوریتم جدیدی است که از نظر امنیتی در سطح بسیار بالاتر از الگوریتم AES ، از نظر سرعت سریعتر از آن بوده و محدودیت حجمی که راهکارهای استفاده از این الگوریتم در سیستم های عامل مختلف دارند را برطرف می نماید. این بدان معنی است که شما می توانید با سرعتی بالاتر ، فایلهای با حجم نامحدود را با امنیت بسیار بالاتر رمزنگاری نمایید.
لازم به ذکر می باشد که برنامه های قفل گزاری موجود ، یا هیچ کدام از الگوریتم امنیتی پیشرفته ای حتی قدیمی مانند AES ، استفاده نمی نمایند و یا اگر استفاده کنند نیز در آنها محدودیت حجمی وجود دارد که محدود به فایل هایی با حجم تنها چند مگا بایت خواهند بود. همچنین اینگونه برنامه ها بعلت فوق حرفه ای بودنشان ظاهری نا مناسب و بسیار جدی دارند که استفاده از آنها را برای کاربران عادی برنامه ها بسیار خسته کننده و گاه گیج کننده می نماید که کاربران را مجبور به استفاده از برنامه های ساده قفل گزاری می کنند.

این برنامه می کوشد تا با استفاده از الگوریتم جدید امنیتی Shark AES ، با روشی بسیار ساده کلیه فایلهای شما را رمز نگاری نماید فایل های رمز نگاری شده را هر کجای فضای در دسترس دیوایس شما و یا فضاهای تحت وب ذخیره فایل ها مانند DropBox ، Google Drive و ... ، ذخیره نماید. همچنین فایل های رمز نگاری شده را می توانید از کلیه راه های انتقال فایل که برای دیوایس شما امکان پذیر است مانند Email ،Wifi ، Bluetooth ، USB ، SD Card و... ، جهت جابجایی یا نشر آنها انتقال دهید.

همچنین از طریق این برنامه می توانید فایل های خود را بصورت تک تک و یا دسته ای با کلمات رمز جداگانه ، رمز نگاری نمایید. این برنامه جهت سهولت استفاده و همچنین برای جلوگیری از فراموشی کلمات رمز فایل های مختلف ، این کلمات رمز را در پایگاه داده مخصوص این برنامه ذخیره می نماید که این پایگاه داده تنها با ورود رمز اولیه برنامه که توسط شما تعیین شده و با الگوریتم SH

logo-enamad logo-samandehi