هوش باکس

هوش باکس

نسخه ۱.۵
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۲
مگابایت
حجم

 بعلت استقبال پرشور شما دوستان، 20 مرحله متنوع به بازی اضافه گردید و بازی تا مرحله 40 رایگان گردید. دوستانی که از قبل هزینه ای پرداخت کرده اند دیگر نیازی به پرداخت مجدد ندارند.


 سلام خدمت دوستان عزیز، بازی هوش باکس برای تمامی سنین طراحی شده است. اگر از ابتدا بازی سخت شروع شود تمامی سنین قادر نخواهند بود این بازی راانجام دهند. 20 مرحله اول بازی در سطح متوسط رو به پایین و مراحل بالاتر دارای سطح حرفه ای و پیشرفته می باشند. (نمونه ای از مراحل بالاتر در تصاویر بالا آمده است.)


   هدف این بازی سرگرمی و وقت پرکردن نیست، بلکه این بازی بر اساس علم روانشناسی و  بر اساس تلاقی سرعت تفکر و عکس العمل ذهنی طراحی شده است و سبب افزایش قدرت حافظه و تصمیم گیری می شود. این بازی در درمان بیماری آلزایمر بسیار موثر می باشد. هدف این بازی کسب درآمد برای سازنده نمی باشد و مبلغ ناچیز هم برای یاری به برنامه نویس برای تامین هزینه، برای بازیهای خیلی حرفه ای تر برای  آینده می باشد. با تشکر از تمامی دوستانی که نظر داده اند.


   در این بازی می بایست با چیدن ردیف های A,B,C,D روی هم، شکل اصلی حاصل گردد. ردیف های A تا D در دو جهت راست و چپ حرکت می کنند.


  


 


 


 

logo-enamad logo-samandehi