هادی پرنده

هادی پرنده

نسخه ۰
+۱۰
نصب فعال
امتیازی
دسته

این بازی یک بازی هیجان انگیز است که احتیاج به تمرکز دارد این نوع بازی برای تنظیم ذهن با بدن مفید بوده و با انجام آن بدن شما دستورات مغز را سریعتر انجام میدهد همانطور که میدانید سرعت تصمیم گیری و تمرکز مغز با تمرین و ممارست افزایش پیدا میکند و برای هماهنگی بین مغز و بدن نیز انسان نیاز به تمرین دارد بهترین راه برای این کار بازی های رایانه ایست که بصورت ناخودآگاه تصمیم گیری و تمرکز مغز را بالا برده و موجب هماهنگی بیشتر ذهن و بدن میشود.
این بازی نیز با این هدف (تمرکز و هماهنگی ذهن و بدن) طراحی شده است که ضمن سرگرم کردن مخاطب سرعت عمل او و تمرکز او را نیز افزایش خواهد داد.
در این بازی شما باید از بین ستونهای آبنباتی عبور کنید که هر ستون یک امتیاز برای شما به ارمغان خواهد آورد و در هنگامی که با ستونی برخورد کنید امتیاز نهایی شما ثبت میشود و این امتیاز با دیگرانی که به این بازی مشغول هستند به اشتراک گذاشته میشود.
در صورتی که سرعت عمل شما بیشتر باشد میتوانید با عبور از هر ستون ۲ امتیاز کسب کنید به این صورت که در بازی فرشته ای وجود دارد که جلو تر از شما پرواز میکند و اگر ستون را با سرعت جابجا کنید و فرشته یک شکلات به شما جایزه میدهد و با گرفتن آن شکلات ۲ امتیاز بدست می آورید.
هرچه رکورد شما بالاتر برود نشان دهنده تمرکز و قدرت تصمیم گیری با سرعت بالاتر شما خواهد بود.
در این بازی همچنین مدالهای به عنوان اچیومنت در نظرگرفته شده است که به عنوان مثال اگر از ۱۵ ستون بهمراه شکلات عبور کنید میتوانید یک مدال مثلا قرمز رنگ بدست بیاورید.
با این بازی قدرت تمرکز و تصمیم گیری خود را بالا ببرید.نظرات کاربران

محمدعلی
۱۳۹۴/۰۳/۰۵
تو سبک رکورد زنیه و خوبه
امیر علی
۱۳۹۴/۰۳/۰۸
جالبه
Mohammad
۱۳۹۴/۰۳/۱۱
عالي
عارفه
۱۳۹۴/۰۲/۱۵
بد نیست
بنکی
۱۳۹۴/۰۴/۰۷
جالبه دان کنید هتا برای‌کودکان
بهار74111
۱۳۹۴/۰۲/۱۸
خوبه
عباس
۱۳۹۴/۰۲/۱۸
عالی
حسین
۱۳۹۴/۰۲/۱۷
باهاله
parsa
۱۳۹۴/۰۲/۰۹
مژگان
کیانا
۱۳۹۴/۰۳/۲۸
عالی بود
امین رسولی
۱۳۹۴/۰۲/۲۳
این بازی فوق العادس!!! از نیدفوراسپید بهتره
لیلاغنام زاده
۱۳۹۴/۰۲/۱۹
بسیار بسیار بازی زیبایی ست من عاشقش شدم دستتون درد نکنه
نگار جون
۱۳۹۴/۰۲/۲۳
خیلیییییییی قشنگه حرف نداره حتما دانلود کنید