لیتمو ( لایتنر متن،صوتی، تصویری)

لیتمو ( لایتنر متن،صوتی، تصویری)

نسخه ۱.۱
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

به نام خدا

(لطفا توضیحات برنامه را تا انتها مطالعه کنید)

دوستان عزیز
از اینکه با گذاشتن نظرات مثبت و امتیاز مناسب ، موجب دلگرمی و حمایت ما می شوید ممنونیم.
هرگونه سوال،انتقاد و پیشنهاد را از طریق پشتیبانی آنلاین، با ما در میان بگذارید. نظر تک تک شما دوستان خوانده می شود ودر صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد. راه های ارتباطی ما:

کانال رسمی برنامه لیتمو

صفحه رسمی ارتباط  با ما

دیگه نگران حفظ و به خاطر سپاری مطالب و یادگیری آنها نباشید.

لیتمو ، جدیدترین و متفاوت ترین اپلیکیشن یادگیری، پیش روی شماست که توسط گروه نرم افزاری ماری سافت طراحی شده است.

بعد از اینکه برنامه را نصب کردید و راهنما برنامه را کامل مطالعه کردین، با لمس گزینه دسته بندی جدید اسم دسته بندی (مثلا انگلیسی) را وارد کنید سپس دکمه "خوبه" را لمس کنید تا جعبه لیتمویی مربوطه را ایجاد کنید.

این نرم افزار با به کارگیری الگوریتم یادگیری لایتنر به کمک کاربر می آید تا مطالبی را که می خواهد به خاطر بسپارد و یاد بگیرد. (برای اطلاع از الگوریتم لایتنر به انتهای صفحه مراجعه کنید)

از آنجایی  که نوشتن بسیاری از مطالب مانند فرمول های شیمی، ریاضی و ... روی کاغذ یا روی کارت یا گوشی و وسیله های هوشمند روندی خسته کننده و کند دارد، این برنامه به کمک ما می آید تا دیگر دغدغه یادگیری مطالب و به خاطر سپاری آن را نداشته باشیم.

با لیتمو همیشه و همه جا به راحتی و با آسودگی خاطر در حال یادگیری باشیم.

مزیت این برنامه نسبت به برنامه های دیگر در این است که، کاربر علاوه بر اینکه می تواند متنی را در قسمت سوال و یا جواب کارت اش بنویسد، می تواند به جای آن روی کارت خود صدا ضبط کند و یا اینکه تصویر داشته باشد.

 

** امکانات بی نظیر و متفاوت این برنامه که در آینده اضافه خواهد شد:

* قابلیت به کارگیری صوت، متن و تصویر به صورت همزمان به هنگام ایجاد کارت

* قابلیت گزارش دهی کامل از روند یادگیری، میزان پاسخ های صحیح و غلط

 

جعبهٔ لایتنر: یک جعبه پنج‌خانه‌ای است که برای یادگیری استفاده می‌شود. لایتنر در واقع روش علمی یادگیری است که بر مبنای آن آموخته‌ها از حافظه کوتاه مدت به حافظهٔ بلندمدت منتقل می‌شوند که این ابزار و روش استفاده از آن را در دههٔ ۱۹۷۰سباستین لایتنر اختراع کرد.

بوریس فردریک اسکینر با آزمایش‌هایی علمی نشان داد «هرگاه به یک رفتار بلافاصله و به صورت آنی پاداشی داده شود آن رفتار تکرار خواهد شد.» لذا هر بار که شما به معنای لغتی پرسیده‌شده، صحیح جواب دهید، احساس رضایتی که بلافاصله ایجاد می‌شود شما را به ادامهٔ این کار تشویق می‌کند، تمرکز شما را بر کار افزایش می‌دهد و شما را به موضوع علاقه‌مند می‌کند. این‌ها همان عوامل ارتقای بازده یادگیری اند.

لیتمو کارت های ایجاد شده را در فواصل زمانی 2 ، 4 ، 8 و 16 روزه از در صورت پاسخگویی صحیح می پرسد و بعد از 31 روز (2+4+8+16) و چهار مرحله پاسخ دهی صحیح مطلب ایجاد شده وارد حافظه بلند مدت شما می شود و در صورتی که در هر کدام از این مراحل جواب غلط باشد به اولین خانه باز می گردد و آماده مرور مجدد می شود.

logo-enamad logo-samandehi