کابوس 36

کابوس 36

نسخه ۱.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

** بازی کابوس 36 به طور رایگان عرضه شده است و هیچ گونه تبلیغ مزاحمی هم ندارد. فقط در صورتی نیاز به راهنمایی بیشتر، می توانید با دیدن یک ویدیو هم از بازی حمایت کنید و هم کمک بگیرید. البته در صورت حمایت از بازی، تمام مراحل برایتان باز خواهد شد **

اگر اهل بازی های معمایی هستید که مراحل آن ذهن شما را درگیر کنند حتما از کابوس 36 خوشتان خواهد آمد.

تمامی مراحل کابوس 36 در یک سین (لوکیشن) اتفاق می افتد و طراحی ها بر اساس المان های ثابت موجود انجام شده است که این بازی را در نوع خودش کم نظیر  میکند.

عنوان هر مرحله کلید حل معمای آن است و هدف بازی رساندن قلب به دختر است و قلب در این بازی نماد عشق است.

این بازی کاملا رایگان است و هیچ گونه تبلیغی نیز ندارد. در صورتی که از این بازی خوشتان آمد می توانید از بازی حمایت کنید. البته امکان راهنمایی بیشتر نیز با دیدن یک ویدیو میسر شده است.

در رسانه‌ها

مراحل سخت عاشقی!

چقدر حاضری در راه رسیدن به عشقت سختی ها رو تحمل کنی؟ چند بار میتونی مرحله های تکراری رسیدن به عشق رو پشت سر بگذاری؟

نقد و بررسی تخصصی بازی کابوس 36

کابوس 36 از خلاقانه ترین بازی های ایرانی موجود در کافه بازار است که از نظر موضوعی، معمایی و طراحی گرافیکی، نسبت به تنها نمونه ی خارجی خودش بهتر عمل کرده و تاکنون با استقبال زیادی رو به رو شده است. اگر شما بازی خارجی That Level Again را بازی کرده باشید، ممکن است در ابتدا مثل ما سازنده ها را متهم به تقلید و کپی برداری از نمونه ی خارجی کنید، اما فقط کافی ست با دقت تمامی مراحل بازی را انجام دهید تا متوجه شوید سازنده های کابوس 36 از بازی خارجی ذکر شده بسیار بهتر عمل کرده اند و خلاقیت هایی بالاتر از آن دارند که در نوع خودش تحسین برانگیز است. پس از شما دعوت میکنم که از قضاوت عجولانه ی خود دست بردارید و بدانید الگو برداری از یک بازی نه تنها جرم نیست، بلکه اگر بهتر پیاده سازی شود میتواند رقابتی با بازی های هم رده ی خود باشد و خواهشمندم که تفاوت “الگو برداری” و “کپی کردن” دو بازی را درک کنید، متاسفانه امروزه خیلی ها بدون درک تفاوت این دو مفهوم، دست به تخریب عنوان های ایرانی ساخته شده میزنند که بی انصافی زیادی ست.

logo-enamad logo-samandehi