گریز

گریز

نسخه ۱.۶
+۵۰۰
نصب فعال
رانندگی
دسته
۵۱
مگابایت
حجم

بازی گریز؛جزو تازه های برگزیده به انتخاب کافه بازر...


نسخه 1.6 سعی شده طبق نظرات کاربران عزیز بهبود پیدا کند.


عزیزان حتما قبل از دانلود توضیحات و عکس ها را به طوًر کامل مشاهده کنید که بعد از دانلود غیر از آنچه که انتظار داشتید نباشه و از این بابت امتیاز منفی ندهید . ..


 


تجربه رانندگی و کشف هیجان در بازی گریز...


نکته خیلی مهم: از نصب کردن بازی روی دستگاه های قدیمی و ضعیف خودداری کنید..از بازی بیرون میپرد و این مربوط به دستگاه شما میشود نه بازی...اگر چنین کردید از طریق ایمیل هزینه ی خود را پس بگیرید لطفا به این دلیل امتیاز منفی ندهید.


 


بازی گریز در سبک سرعتی و هیجان انگیز با گرافیک خوب و گیم پلی روان است که با قیمتی بسیار مناسب با توجه به محتوا عرضه شده است..ماشینتو انتخاب کن و در شهر گرافیکی گذر کن، سکه ها را جمع کن، امتیازت رو ارتقا بده و آیتم ها و ماشین های جدید بخر...


بازی به گونه ای طراحی شده که برای شما عزیزان خسته کننده و یکنواخت نباشدتو این سبک از بازی شما فقط هدایت ماشین را بر عهده دارید و گاز و ترمز وجود ندارد.با کلی آیتم  و ماشینهای مختلف که میتونید با جمع کردن سکه های درون شهر اونها را خریداری کنید...


اینبار میتونید رو ماشینتون پخش ببندید و از دو پک در نظر گرفته شده از آهنگ ها ی  جدید و قدیمی تو ماشینتون استفاده کنید.حجم برنامه نیز بیشتر مربوط به همین قسمت است.(با خرید هر پک و افزودن اون به ماشینتون بالای صفحه دکمه های آبی برای کنترل ضبطتون اضافه میشه.)


آنچه گفته شد همه آنچه که ما برای شما آماده کردیم نبود...هر ماشین ویژگی خاصی داره مثلا قابلیت شلیک یا جذب سکه ها و یا نیترو و پاوراپس های دیگه که با انتخاب هر ماشین پاوراپس های مربوط به اون پایین صفحه ظاهر میشه .


همچنین برای بازی درجه سختی تعریف شده و رفته رفته سخت تر میگردد.


این بازی روی گوشی xperia arc و تبلت galaxy note 10 تست شده و از این بابت مشکلی ندارد.بهرحال در صورت نارضایتی پول شما عودت داده خواهد شد.


برای ساخت بازی زحمات بسیار کشیده شده است.امیدواریم از آن لذت ببرید..و اگر احیانا ایرادی در بازی مشاهده کردید و یا نظری دارید با ایمیل ما در ارتباط باشید.


توجه: در نسخه بعدی امتیازبندی آنلاین نیز اضافه خواهد شد.پس منتظر نسخه های بعدی باشید.


لطفا برای حمایت از ما به برنامه امتیاز دهید و ما را از نظرات خود محروم نکنید تا بازی ها و برنامه های بهتری بتوانیم ارائه کنیم. 


 


نکته آخر اینکه پیشرفت صنعت بازی سازی درگرو حمایت شما کاربران عزیز است .ما نمیگیم بازیمون ایده آله ولی ناجوانمردیه که زحمت چند ماهه ی ما با نظرات منفی به باد بره.خریدن بازی و رای و نظر دادن منصفانه لطف بزرگیست که میتونید به ما و بازی سازی کشور کنید...

logo-enamad logo-samandehi