ماشین جنگی کوچک - بازی ماشین فراری

ماشین جنگی کوچک - بازی ماشین فراری

نسخه ۰.۲
۱۰
نصب فعال
تفننی
دسته
۳۳
مگابایت
حجم

از بازی های اتومبیل ، کامیون ها و جنگ های تصادف اتومبیل لذت می برید؟ یا شما در بازی های پیکسل می جنگید؟

بازی ماشین های کوچک منحصر به فرد یک به یک را امتحان کنید، جایی که می توانید با کامیون یا ماشین های کوچک، ماشین های جنگی یا هر چیز دیگری را که دوست دارید رانندگی کنید. با منحرف کردن ماشین های دیگر تجربه مسابقه جدیدی را بسازید و شخصی سازی کنید! اتومبیل ها و جاده های نبرد را ارتقا دهید و یا بصورت سفارشی بازی کنید.

وسیله نقلیه خود را ارتقا دهید و نبرد حماسی را علیه دشمنان خود در سراسر جهان آغاز کنید. تازمانی که می‌توانید رانندگی کنید و زنده بمانید. زمان آن رسیده که بازی «ماشین های کوچک دیوانه» را شروع کنید!

این یک بازی ساده از بازی های پر سر و صدا ماشین فراری نیست؛ با بهترین کیفیت پیکسلی در حالی که بازی در حالت آفلاین قابل انجام است. «ماشین های کوچک دیوانه» یک تنوع ترکیبی از بازی بدون اینترنت (افلاین) با انواع حالت های بازی از جمله آفلاین و نجات زندگی پر از سر و صدای ماشین ها و نبرد و مسابقه است!


سعی کنید برای زنده ماندن در این اتومبیل های دیوانه در بازی با گرافیک سه بعدی سرگرم باشید.

ماشین های پیکسلی را خرد کنید!


هر چند وقت یکبار با بازی خوب و کاربر پسند تصادف و کامیون های اتومبیل پیکسل بازی های پیکسلی یا رانندگی آنلاین پیدا می کنید؟ بهترین ها را از هر دو جهان امتحان کنید: کامیون و ماشین بازی آنلاین و جنگ ماشین ها! شما می توانید ماشین های جنگی را تهیه کنید و مدل رانندگی خود را سفارشی کنید ، فقط از ویرایشگر ماشین استفاده کنید و هر ماشین مدرنی را انتخاب کنید!


ویژگی های ماشین جنگی کوچک:

- جمع آوری سکه ها ، ماشین های جنگی کوچک سفارشی سازی شده توسط خودتان یا کامیون های عظیم!

- شبیه سازی رانندگی اتومبیل، فرار و جنگ ماشین با موتورهای مختلف، مینی اتومبیل ، بمب های غول پیکر - همه اینها را در ماشین جنگی کوچک - بیش از ۲۰ اسلحه ی پیکسلی، خرد کردن اتومبیل ها و کامیون ها و بسیاری از جاده ها و بلوک ها برای ساختن نقشه ها و نقشه های بیشتر از بازی های آنلاین سه بعدی زیبا!

- تاکتیک های مخصوص به خود را برای فرار و بقا در مسابقه ایجاد کنید، اتومبیل حریف را خرد کنید ، دشمنان را خرد کنید و یک تیپ تشکیل دهید و با دشمنان خود در سخت ترین جبهه های جنگ همه بازی های پیکسل مبارزه و فرار کنید!


- تصادف ماشین مدرن: از حلقه خود خارج شوید، از بمب زنده بمانید، فرار کنید و مسابقه را به همان اندازه ادامه دهید که رکورد های بالا را ثبت کنید!


برای پیوستن به بازی رانندگی ماشین های جنگی پیکسلی در نبرد جهانی یا محلی و شکست دادن تمام رقبا در بازی «ماشین های کوچک دیوانه» عجله کنید!


دلایل بیشتر برای دوست داشتن «ماشین های کوچک دیوانه» - همه چیز مربوط به بازی های ماشینی کوچک است:


- حداکثر 8 اتومبیل در یک نقشه در حالت چند نفره!

- پوست خود را انتخاب کرده و بهترین حالت آن را تهیه کنید!

- 3 نقشه مختلف

- بلوک شهر و عرصه پیکسل در 3D برای شما ساخته شده است!

- جنگ های اتومبیل و حالت Deathmatch (به زودی) - سفارشی کردن رانندگی و اتومبیل خود، ماشین را امتحان کنید یا در یک نبرد کلاسیک از حالت زنده ماندن بازی ها چالش بکشید!


روش شخصی خود را برای رانندگی اتومبیل های دیوانه - متنوع ترین اتومبیل های مدرن و یا بازی ماشین های قدیمی را انتخاب کنید! ماشین های سریع را امتحان کنید - یا در جنگ های حماسی در جنگ های ماشین دیوانه شرکت کنید. ماشین های کوچک تیرانداز را ارتقا دهید یا با کامیون های غول پیکردشمنان را در مکان های مختلف بازی روی نقشه غافلگیرکنید تا دشمنان را برای زنده ماندن بکشید و در بازی های اتومبیل برنده شوید.

دوستان خود را به مبارزه برای رکورد بالاتر به چالش بکشید، وارد اتومبیل های خود شوید، رانندگی کنید و نبرد حماسی را در بازی های آنلاین شروع کنید!


یکی از بهترین بازی های اتومبیل در بین بازی های جدید و بازی های پیکسلی! وقت آن است که در بازی «ماشین های کوچک دیوانه» با تیم خود همکاری و فرار کنید!

بازی اتومبیل آفلاین پر از مزایایی مانند بقا، ثبت رکورد، فرار از دنبال کنندگان و ارتقا ماشین و به روزرسانی های جدید را از دست ندهید!


برای رقابت با اسلحه های بیشتر، مخازن و ماشین های، ثبت بالاترین زمان زنده ماندن بیشتر...


مسابقه برای فرار رو شروع کن!


logo-enamad logo-samandehi