Orbit

Orbit

نسخه ۲.۲.۳
۱
هزار
نصب فعال
معمایی
دسته
۵۰
مگابایت
حجم

Orbit یک بازی مهیج و هیجان‌انگیز در سبک پازل و معمایی است که در آن شما باید توسط قوانین فیزیک و جاذبه، سیاره‌ها را در مدارشان به دور سیاه‌چاله‌ها هدایت کنید.

هر مرحله سیاه‌چاله‌های متفاوتی را پیش‌ روی شما خواهد گذاشت که اگر بتوانید تعداد سیاره‌های معین شده را در مدار‌هایشان به حرکت درآورید، به مرحلهٔ بعدی راه خواهید یافت.

پس از پایان هر مرحله، می‌توانید به فرستادن سیا‌ره‌ها به دور سیاه‌چاله‌ها ادامه دهید و از حرکت زیبای آن‌ها لذت ببرید.

در رسانه‌ها

Orbit: بازی با جاذبه!

Orbit یک بازی معمایی و بی‌نهایت جذاب است! باور کنید در تعریف از این عنوان اغراق نمی‌کنیم. ایده خلاقانه و گیم‌پلی ساده و جذاب این بازی، Orbit را به عنوانی منحصر به فرد تبدیل کرده است. جدا از گیم‎‌پلی جذاب، هنری که در طراحی این عنوان به کار رفته در جای خود ستودنی است. درست است که در این بازی شاید فقط با تعدادی مدار و سیاره سر و کار داشته باشید، اما اثر هنری‌ای که بعد از پایان هر مرحله به دست خود شما خلق می‌شود، وجه اصلی جذابیت این عنوان خلاقانه را تشکیل داده است. با ما در ادامه با نگاهی بر Orbit همراه باشید.

معرفی بازی Orbit؛ جاذبه های گرانش

همان طور که از اسم این عنوان می توانید حدس بزنید، مکانیزم های گیم پلی بر پایه قانون گرانش بنا شده اند. هر مرحله سیاه چاله متفاوتی وجود داشته و باید سعی کنید با پرتاب سیاره هایی به اطراف آن ها، مداری به وجود بیاورید. با وجود این که ایده به خودی خود جذابیت هایی دارد ولی چیزی که توانسته Orbit را شگفت انگیز نشان دهد، پرداخت مناسب به المان ها است.

logo-enamad logo-samandehi