فرار از زندان - فرار نهایی

فرار از زندان - فرار نهایی

نسخه ۱.۰
۵۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۱۹
مگابایت
حجم

به نام خدا

بازی (( ماجرای ۱۰۱ )) منتشر شد . یک بازی فوق‌العاده ی ماجرایی . با کلیک بر روی نام توسعه دهنده (مورتال) آنرا دانلود کنید

این قسمت بسیار طولانی تر از دو قسمت قبل است .

راهنمای آشپزخانه : سه شیرفلکه را هرکدام 90 درجه بچرخانید بطوریکه خطها افقی شوند و یک ثانیه صبر کنید تا راه آب باز شود.

اگر دو قسمت قبل را بازی نکرده اید پس از خواندن داستان بازی، این قسمت رو از دست ندین . اگر اهل بازیهای فکری نیستید قسمت اول را دانلود نکنید .

داستان بازی :

حکم اعدام ج . د معروف به خفاش تایید شده و چند روز دیگر اجرا میشود.

زندانی شماره 6173 یک راه بیشتر ندارد و آن انتظار برای اجرای حکم است. تا اینکه دوستش پیشنهاد خطرناکی به او میدهد. فرار...در قسمت اول شما در راه فرار مجبور به کشتن یکی از نگهبانها میشوید و با بیهوش کردن یکی دیگر از نگهبان ها اسلحه ای را بدست می آورید و با تفکر بی پول ماندن پس از فرار با دستبرد به صندوق زندان 100 میلیون تومان بدست می آورید اما در قسمت دوم قضیه لو میرود و شما 50 میلیون تومان از پول را به عنوان حق السکوت از دست می دهید و مورد بازجویی قرار می گیرید اما با پنهان کردن بقیه پول و اسلحه لو نمیروید . در این قسمت به دنبال راهی برای از کار انداختن دوربین ها و راهیابی به انباری هستید که در قسمت سوم با بدست آوردن قرص خواب آور موفق به این کار میشوید .

در قسمت سوم قرص های خواب آور را از پیرمرد میگیرید و خود را به عنوان سرآشپز جا میزنید و قرص را داخل چای می ریزید و به اپراتور دوربین ها میدهید و  ...

در این قسمت که بسیار طولانی تر و هیجانی تر از دو قسمت قبل است بالاخره موفق به فرار از زندان میشوید . اما بدون پول و اسلحه . و بدون پول تا کجا پیش میروید ؟ تصاویر گویای گرافیک بالا و زیبایی بازی هستند .

 

logo-enamad logo-samandehi