آواتاز

آواتاز

نسخه ۱.۵
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
امتیازی
دسته
۳۰
مگابایت
حجم


سوار بر آواهای دلنشین ایرانی، سفر خود را به خاطره ها و لحظه های ماندگار و پر هیجان آغاز  کنید. برای زنده ماندن در این سفر تنها کافی ست که دست از آهنگ زدن بر ندارید! بعضی آهنگ ها ملایم هستند اما بعضی ها تاخت میروند پس مراقب نوک انگشتانتان باشید و مثل یک نوازنده چیره دست صداها را درست و به موقع بزنید. چند دانه الماس کمترین قدردانی از یک نوازنده خوب است. کم کم الماس ها زیاد می شوند و استاد است که انتخاب می کند حالا چه آهنگی را بزند.
سبک بازی مشابه بازی مشهور پیانو تایلز 2 است. آهنگ های ایرانی در مراحل مختلف برای دو صدای پیانو و سنتور تنظیم شده اند. تعداد آهنگ ها مرتب زیاد می شود و قسمت آهنگ های درخواستی هم بزودی راه اندازی می شود.  برای اینکه از وضعیت نوازنده های دیگه هم با خبر بشید در قسمت خانه که استراحت می کنید با زدن نمایش مقام موسیقی خودتون رو بسنجید.
آواتاز لذت سرگرمی، موسیقی و نوازندگی ست.
ویژگی های بازی :
1- هر آهنگ متناسب با لحن موسیقاییش برای صدای پیانو و یا سنتور تنظیم شده و قابل نواختن است. 
2- تعدادی زیادی از آهنگ ها بدون نیاز به خرید الماس قابل بازی هستند.
3- ریتم آهنگ ها با شکل بازی مطابقت دارد و این یعنی اگر آهنگ ها رو از قبل بشنویم بهتر می تونیم برنده بازی باشیم و از بازی لذت ببریم.
4-  رکورد هاتون رو می تونید با دوستانتون به اشتراک بذارید.
5- رتبه خودتون رو هم می تونید در جدول بهترین ها ببینید و برای ده نفر اول شدن بجنگید.
قواعد و شیوه بازی :
1- خانه های سیاه را بزنید و جاهای خالی را لمس نکنید.
2- خانه های کشیده را باید از اول تا آخر بزنید و نگه دارید تا امتیاز کاملشان را بگیرید و صدایشان کامل پخش شود.
3- در بعضی ردیف ها دو خانه سیاه کنار هم قرار دارند، برای پخش درست صداها سعی کنید آنها را همزمان بزنید.
4- برای رفتن به مرحله بعد باید مهارت خودتون رو با گرفتن ستاره آهنگ ها و زدن خونه های سیاه افزایش بدین. هر مرحله مهارت خودشو لازم داره.
5-   در جدول بهترین ها در قسمت خانه، رتبه شما با مجموع بهترین امتیازی که از هر آهنگ گرفته اید، بدست میاد.

در رسانه‌ها

معرفی، نقد و بررسی بازی آواتاز؛ سرگرمی با آوای دلنشین آهنگ های ایرانی

موسیقی از ابتدای تاریخ تاکنون، جایگاه ویژه ای در زندگی بشر داشته و کمتر کسی را میتوان یافت که به شنیدن موزیک علاقه مند نباشد. در این میان بسیاری از افراد نیز به نواختن سازهای مختلف علاقه نشان میدهند اما همه آنها فرصتی برای این کار پیدا نمیکنند. البته به لطف برخی از بازی های موبایل که در ادامه یکی از آنها به نام “آواتاز” را معرفی کرده ایم، شما میتوانید لذت نواختن موسیقی را تجربه نموده و در عین حال سرگرم شوید. برای آشنایی بیشتر با این بازی اندرویدی، در نقد و بررسی آن با ما همراه باشید.

بازی و موسیقی - بازی آواتاز زیر ذره بین

بازی " آواتاز " که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت ترکیب جالبی از موسیقی و سرگرمی را به نمایش می گذارد. در این بازی می توانید بدون داشتن کمترین اطلاعات موسیقیایی به یک نوازنده ی حرفه ای تبدیل شوید. فقط کافیست نت ها را اسیر دست های خود کرده و اجازه ندهید هیچ یک از آن ها از زیر انگشتانتان عبور کند. پس دقت و سرعت را چاشنی کارتان کنید تا امتیاز بیشتری کسب کرده و در بین دیگر نوازندگان رتبه بالاتری را به خود اختصاص دهید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی ویژگی های این بازی جالب بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi