برقرار

برقرار

نسخهٔ ۱.۷.۴
+۱۰۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم
برقرار

برقرار

شبیه سازی قبض برق
نسخهٔ ۱.۷.۴
+۱۰۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اپلیکیشن خانه مجازی برقرار اپلیکیشنی برای مدیریت مصرف انرژی برق در دوره پیک  • در اپلیکیشن خانه مجازی میتوانید وسایل برقی منزل خودتان را در محیط گرافیکی جذاب تعریف کنید و  قبض منزل خودتان را شبیه سازی کنید.

  • این اپ این امکان را به شما می دهد که برای خودتان در هر جای ایران که باشید، طبق تعرفه برق شهرتان قبضی مجازی برای خودتان صادر کنید.

  • شما میتوانید با تعریف زمان استفاده از وسایل برقی در طول روز و هفته اثر تغییر رفتار مصرف را بر قبض خودتان بررسی کنید.

  • در صورت تجاوز از الگوی خوش مصرفی، توصیه های هدفمند برای کاهش هزینه انرژی برق به شما ارائه می کند.

  • همچنین شما میتوانید قبض سال گذشته را با تعرفه های امسال مقایسه کنید.شرح مشخصات کامل- امکان انتخاب محل سکونت در جهت محاسبه ی مصرف انرژی و شرایط مشترکین از قبیل زندگی در روستا , داشتن جانبازی , بیماری های خاص , چندین خانوار در یک منزل و اعمال تخفیف با توجه به شرایط مشترکخانه مجازی- شبیه سازی منزل شما به صورت گرافیکی همراه با وسایل برقی پرکاربرد و عمومی در هر خانه.

امکان تفکیک وسایل برقی مشابه از هم با دسته بندی ها و مصارف مختلف(تلویزیون 47 اینج , 52 اینچ , ...)

- امکان افزودن وسایل اختصاصی به صورت جداگانه همراه با مصرف و دسته بندی به صورت دلخواه.

- امکان روشن کردن برخی وسایل در منزل و خاموش کردن سایر وسایل در هر بازه ی زمانی.صدور قبض مجازی- انتخاب تعداد استفاده وسایل در هفته, انتخاب ساعات استفاده از آن ها وصدور قبض مجازی مشابه قبض واقعی برای پیش بینی مصرف انرژی برق  در یک دوره ی معین

- تفکیک ساعات اوج , کم باری و میان باری و همچنین میزان مصرف انرژی در این ساعات.محاسبه گر قبض برق - محاسبه ی مبلغ انرژی به صورت دقیق با وارد کردن اطلاعات کمی قبض های قبلی از قبیل ساعت اوج بار , کم  باری , مصرف کل و تعداد روز استفاده.

- مقایسه ی مصرف این دوره با دوره مشابه سال قبل با تفکیک ساعات مصرف دراوج بار و کم باری. 

توصیه و راهنمایی- توصیه هایی در جهت مدیریت مصرف انرژی و کاهش مصرف در صورت روشن کردن وسایل برقی پرمصرف در ساعات اوج و پیشنهاداتی برای مصرف بهتر انرژی با توجه به شرایط مشترک , وسایل موجود در منزل و ساعات استفاده ی آن هاتوسعه دهندگان : شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام , دانشگاه ایلامنظرات کاربران - ۴۳ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
khosrow110
khosrow110
۱۴۰۰/۰۸/۲۰
ارور میده کار نمیکنه
alian
alian
۱۴۰۰/۰۷/۰۱
شهر ما نیست اصلا توش مثلا مرکز استانیم
محمد کاظم پروین
محمد کاظم پروین
۱۴۰۰/۰۳/۲۰
عاای