شکار دیو

شکار دیو

نسخه ۲.۰
۲۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۶۰
مگابایت
حجم

سلام دوستان


اولین بازی منتشر شده مبتنی بر GPS و واقعیت افزوده در ایران. 


نقشه ای که در اون شکار می کنید نقشه واقعی هست و موقعیتتون نقطه واقعی جغرافیایی هست که در اون هستید درست مثل Google map فقط 3 بعدیه و اسم خیابون ها برای بازدهی بیشتر حذف شده ولی نقشه واقعی و نامتناهیه میتونید با خیابونها و میدونها مطابقت بدین اگر در طول شکار حرکت کنید موقعیتتون Update می شه و هیولا های جدیدتر و بیشتری رو می بینید این بازی در همه جای دنیا تا وقتی GPS وصل باشه و اینترنت داشته باشین قابل اجراست و میزان استفادش از Data خیلی پایینه..


این بازی تازه اول راهه، به امید خدا در آپدیت های بعدی نبردهای آنلاین اضافه میشه و گرافیک بازی پیشرفت می کنه..


لطفا هر سووال و مشکلی دارید به bahmansalehinik.ctt@gmail.com پیغام بدید، با کمال میل پاسخگو هستم.


ممنون میشم نظر بدید.. 


 یا حق..


داستان بازی:


موجودات جهنمی وارد کشور شده اند، اگر باور نمی کنید از جای خود بلند شوید به سطح شهر فضاهای باز ، پارک ها و .. بروید تا با چشم خود از دریچه دوربین ببنید. شما در نقش رستم باید آنها را شکار کنید.بعد از گذشتن از شش خان در خان هفتم اهریمن ظاهر می شود هدف اصلی شکار اهریمن است.


این موجودات همه جا هستند هرچند تعدادشان در پارک ها بیشتر است و راحت تر شکار می شوند.


توافق نامه بازی:


در این توافقنامه منظور از تولید کننده  بازی بهمن صالحی نیک  و منظور از استفاده کننده هر فردی است که اقدام به نصب و یا نصب و اجرای بازی شکار دیو می نماید،مبادرت به نصب واجرای بازی به معنای پذیرفتن این توافقنامه است:


1.برای انجام این بازی گوشی شما باید GPS فعال اکسلرومتر ، جیروسکوپ،ترجیحا اینترنت 4G و اندروید 6 به بالا داشته باشد.


2.از انجام بازی در مکان های پر تردد، ناامن و در هنگام رانندگی جدا خودداری کنید و همواره مراقب محیط اطراف خود باشید،تولید کننده  بازی هیچ مسولیتی در قبال حوادث احتمالی ندارد.


3.این بازی سرور ندارد و اطلاعات شخصی شما از جمله موقعیت جغرافیایی و تصاویر دوربین برای هیچ منبعی ارسال نمی گردد بدیهی است در صورت نصب برنامه از هر لینکی به غیر از کافه بازار  ، و یا اتفاق افتادن هر گونه  سرقت اطلاعات استفاده کننده، به هر نحوی، تولید کننده بازی هیچ مسولیتی در قبال آن ندارد.


بهمن صالحی نیک آذر ماه 1395

logo-enamad logo-samandehi