اموزش نقاشی برای همه سنین

اموزش نقاشی برای همه سنین

نسخه ۲.۰
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

با استفاده از مجموعه آموزش های نقاشی ما جانی دوباره به فکر  و خلاقیت خود دهید.


 


آموزش نقاشی از حیوانات : (مناسب برای همه سنین)


در این آموزش شما به راحتی می توانید انواع و اقسام حیوانات را به راحتی طراحی کنید و در کنار کودکان تان لحظاتی شاد و آموزنده با این برنامه سپری کنید .


حیواناتی شامل :


فیل – لاک پشت – گاو – ببر – گوسفند – کروکودیل – خوک – شتر –دلفین – گورخر – شیر – نهنگ و ... کلی حیوانات بامزه و با جلوه کارتونی و شاد


طرح ها و شکل ها به صورت طبقه بندی شده  و دسته بندی شده در سه سطح آسان ، متوسط و سخت و به صورت گام به گام از ساده ترین شکل  و طرح ممکن شروع  و تا طرح نهایی به صورت قدم به قدم  و بسیار آسان به شما آموزش میدهد.


پس معطل نکنید و این برنامه فوق العاده رو  دانلود و از اون لذت ببرید.


از خصوصیت دیگه این برنامه سادگی در طراحی  آن است که حتی کودکان و خردسالان هم میتوانند به صورت مستقل  و بدون حضور والدین از برنامه استفاده کنند.


همه تصاویر با کیفیت بالا  و قابل اجرا و مشاهده در انواع گوشی های موبایل و تبلت می باشد


شما فقط به یک مداد  و کاغذ برای ترسیم این اشکال نیاز دارید و در همه جا می توانید استفاده کنید مانند در خانه – محیط کار –در جاهای که به انتظار نشستید و ... برای شما کاربری و قابل استفاده است . اینجوری هم از وقتتون استفاده کردید و هم  یه نقاشی جدید یاد گرفتید . وحتی می توانید اونو به کسی که دوسش دارید به عنوان  یه هدیه کوچیک که با دست خودتون اونو طراحی و درست کردید اهدا کنید.

logo-enamad logo-samandehi