ایران تور

ایران تور

نسخهٔ ۲.۱.۱
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی سفر
حجم ۲۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ آبان ۱۳۹۸
ایران تور

ایران تور

گروه نرم افزاری افرا
نسخهٔ ۲.۱.۱
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی سفر
حجم ۲۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ آبان ۱۳۹۸
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

فقط در کافه بازار


جاذبه های ایران زیبا را به شکلی متفاوت و سرگرم کننده ببینید.با استفاده از ویدیوی 360 درجه، عکس 360 درجه، واقعیت مجازی ، واقعیت افزوده  و انیمیشن و ... ایران زیبا را ببینید و با پلیر 360 درجه داخلی ویدئو و عکسهای 360 درجه خود را از روی گوشی و یا لینک مشاهده کنید.
«ایران تور» زیرساختی چند رسانه ای جهت معرفی جاذبه های تاریخی، طبیعی، زیارتی و سایت های گردشگری به زبان فارسی می باشد که با استفاده از ویدیو 360، عکس 360، ویدیو، عکس، واقعیت مجازی سه بعدی، انیمیشن سه بعدی محاوره ای، واقعیت افزوده سه بعدی، راهنمای متنی و مکان یابی مکان مورد نظر با سرویس مسیریابی گوگل به کاربر کمک می کند به شکل متفاوتی با مکان های ارائه شده آشنا شود.

«پلیر 360 درجه» داخل اپ برای مشاهده ویدئو، عکس و یا لینک محتوای شما می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.این نکته را به خاطر داشته باشید که محتواهای سه بعدی با تکنولوژی بازی سازی کامپیوتری ساخته شده و ممکن است روی گوشی های ضعیف تر با کندی در اجرا مواجه شوید.

محتوا فقط یک بار دانلود می شود:

ضمناً محتواهای رویت شده روی گوشی شما ذخیره شده و در دفعات بعدی دوباره دانلود نخواهند شد این موضوع برای محتواهای سه بعدی و انواع فیلمها صادق است.

پشتیبانی از عینک واقعیت مجازی:

تمامی محتواهای 360 درجه شامل فیلم و ویدیوی 360 درجه و همینطور محتواهای سه بعدی از عینکهای واقعیت مجازی نیز پشتیبانی می کنند. در صورتیکه گوشی شما به ژیروسکوپ مجهز باشد می توانید به کمک یک «عینک واقعیت مجازی» (VR Box) تجربه منحصر بفردی از بودن در محیط را احساس کنید.

نحوه استفاده از «واقعیت افزوده»:

«ایران تور» دارای واقعیت افزوده سه بعدی است. برای کار با این بخش به یک تصویر هدف خاص نیاز دارید. این تصویر هدف با نصب اپلیکیشن در گوشی شما کپی می شود. آن را پرینت بگیرید (رنگی یا سیاه و سفید و در ابعاد دلخواه) سپس محتوای مربوطه مثلاً منار جنبان در اصفهان را اجرا کنید، به دوربین گوشی هدایت می شوید کافی است با گوشی به تصویر هدف نگاه کنید تا شگفت زده شوید.

ضمناً حتماً در این پروژه مشکلاتی هست و حتماً پیشنهادات شما می تواند ما را در اصلاح آن کمک کند. لطفاً ما را از نظرات و پیشنهادات ارزشمند خود بی نصیب نگذارید.

پیشنهاد می کنم وب سایت پروژه و فیلمهای راهنمای کاربری و راهنمای انواع محتوا را ببینید.

www.iranVtour.ir


ممنون از شما کاربر گرامی
نظرات کاربران - ۱۳۳ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
لیندا لاری
لیندا لاری
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
عالیه
محمد مهدی
محمد مهدی
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
عالیه
محمود
محمود
۱۴۰۱/۰۷/۲۹
بسیارخوبی