+10
K
Active installs
Photography
Category
1
MB
Size

Dear Vine Community - thank you for all the inspiration, laughs, and loops. We have now placed Vine in an archived state. For more information, please visit https://vine.co

In Media

راه حلی برای اشتراک گذاری لحظه های دوست داشتنی زندگی

همه ما لحظات زیبایی در زندگی داریم که دوست داریم یه جایی ثبت اشون کنیم. این روزها بدلیل پیشرفت دوربین های تلفن های همراه و کیفیت مناسب اشون بهترین روش ذخیره سازی خاطرات فیلم گرفتن از اونهاست. همه ما سایت های اشتراک گذاری معروفی مثل یوتیوب ، Vimeo و … رو برای اینکار می شناسیم. ولی هیچ وقت نباید بخاطر سرویس های قدیمی و مشهور از اپ های روز و سرویس های جدیدتر جا موند. در این بررسی قصد دارم یکی از بهترین سرویس های اشتراک گذاری ویدئو رو به شما معرفی کنم.

ZoomApp: Vine

واین سرویس به اشتراک‌گذاری ویدئوهای کوتاه ۵ تا ۶ ثانیه‌ای است که در سال ۲۰۱۲ راه‌اندازی شده است. تنها چند ماه پس از راه‌اندازی این سرویس، توئیتر در اکتبر ۲۰۱۲ واین را از آن خود کرد. با توجه به اینکه این سرویس بر مبنای بستر یک شبکه‌ی اجتماعی بنا نهاده شده، امکان دنبال کردن دیگران در کنار لایک کردن نیز در آن پیش‌بینی شده است. با استفاده از واین می‌توان به‌راحتی ویدئوهای خود را ثبت و با دیگران به اشتراک گذاشت. همچنین امکان اشتراک‌گذاری این ویدیوها در فیسبوک و توییتر نیز وجود دارد.

logo-enamad logo-samandehi