استارت آف

استارت آف

نسخه ۱.۴.۶
+۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

در هر شهری که هستید، با دانلود اپلیکیشن استارت‌آف ( StartOff ) و جمع‌آوری امتیاز، از فروشگاه‌ها و مراکز تحت پوشش تخفیف و هدیه بگیرید یا در قرعه کشی های این مراکز شرکت کنید و از سایر امکانات این نرم‌افزار لذت ببرید<br>شما در استارت‌آف می‌توانید با خرید از فروشگاه‌های مختلف و یا انجام فعالیت‌های دوره‌ای در اپلیکیشن با جمع‌آوری امتیازات مختلف اقدام به دریافت هدایای مختلف از جمله تخفیف بر خرید کالا و خدمات، دریافت هدایای رایگان، شرکت در قرعه‌کشی‌ها و ... نمایید.


شما پس از هر بار خرید با مبلغ بالاتر از حداقل تعیین شده از فروشگاه‌های تحت پوشش کارت تخفیفی را بر اساس مبلغ خرید خود دریافت می‌کنید که دارای یک کد شناسه‌ی یکتا می‌باشد. با استفاده از اپلیکیشن و با اسکن کردن کد شناسه‌ی دریافت شده، می‌توانید امتیاز متناظر آن را به لیست امتیازات خود بیافزایید و با جمع کردن امتیازات از خدمات ثانویه‌ی فروشگاه‌ها استفاده نمایید.


برای استفاده از خدمات فروشگاه‌ها پس از ورود به صفحه‌ی هر فروشگاه، لیست خدمات ارزش افزوده‌ی فروشگاه‌ها، شامل انواع تخفیفات، هدایا و قرعه‌کشی‌ها را مشاهده می‌نمایید که با خرج کردن امتیازات جمع‌آوری شده خود می‌توانید از این خدمات استفاده نمایید.


شما علاوه بر خدمات معرفی شده‌ی فروشگاه‌ها می‌توانید در پیشنهادات ارزش افزوده‌ی استارت‌آف شامل انواع قرعه‌کشی و ... نیز شرکت نمایید و از هدایای استارت‌آف نیز بهره‌مند شوید.