دایاموز - نسخه معلم ها

دایاموز - نسخه معلم ها

Version 4.46
Install +50 K
Category Education
Size 47 MB
Last Update 2023 September 20
دایاموز - نسخه معلم ها

دایاموز - نسخه معلم ها

DayaMooz
Version 4.46
Install +50 K
Category Education
Size 47 MB
Last Update 2023 September 20
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info


سادگی و لذت مدیریت آسان کلاس و دانش آموزان را با نرم افزار مدرسه دایاموز تجربه کنید!

_ اپلیکیشن ویژه معلمان دایاموز را بطور رایگان روی گوشی هوشمند خود نصب کنید، برای شروع کلاس مجازی بسازید، پایه تحصیلی را انتخاب کنید، دانش آموز اضافه کنید، با دعوت از اولیا دانش آموزان برای نصب اپلیکیشن والدین با آنها درتعامل باشید و اطلاعات نمره، تکلیف، حضور و غیاب، برنامه کلاسی و پوشه کارهر دانش آموز را وارد برنامه کنید تا برای والدین هم ارسال شود، خلاصه کلی با اپلیکیشن کار کنید و داخلش بگردید و از این همه امکانات ویژه کلاسی استفاده کنید ، از کار با آن لذت خواهید برد، در نهایت با کسب رضایت کامل دایاموز را به مدیر مدرسه خود معرفی کنید.


_ ثبت و ارسال نمرات دانش آموزان، تکالیف، حضور و غیاب، موارد انظباطی، ثبت یادداشت و یادآوری و گزارشات تحصیلی دانش آموزان تنها بخشی از امکانات متنوع اپلیکیشن معلمان دایاموز است.

_ نرم افزار مدرسه دایاموز، محصولی دانش بنیان و دارای تاییدیه وزارت آموزش و پرورش تا کنون 22 استان کشور را تحت پوشش خود قرار داده است.

_ اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار مدرسه دایاموز:

وب سایت دایاموز : https://dayamooz.co/

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/dayamooz.co/

User Reviews - 714 Rates
4.3 from 5
5
4
3
2
1
حامد
حامد
2023/04/26
سلام،ممنون برای برنامه خوبتون ارزش پولی بودن هم داره.صرفه جویی در کاغذ و آسانی کار برای معلمان. لطفا امکان توضیح اضافه کردن در بخش اضافه کردن نمره کمی رو هم به برنامه اضافه کنید پوشه کار برای ابتدایی نیاز به پیشرفت داره امکان گروه بندی دانش آموزان رو با رنگ بندی فراهم کنید یه
دریای غم
دریای غم
2023/03/14
سلام برنامه بسیار عالی هستش ولی میگه اگر میخواید تمام دانش اموزان را عضو کلاس کنید باید مبلغ را بدهید میشه بگید چج. ری وارد کلاس بشم؟
سونیا
سونیا
2023/01/07
خیلی دوستش داشتم عالی بود لطفاً بهتره من الان مدرسه شروع شده با این پیش میرم من الان نصب کردم دوستم گفت که نصب کنم عالیه لطفاً بهتر کنید یه برنامه درست کنید که بتونه آدم بنویسه من چون که سرگروه هم یه چیزی بنویسم به بچه ها بدم � تشکر رسمی این برنامه هم درست کنید بهتر باشه خیلی ممنونم ممنونم از سازنده