آموزش برق ساختمان و اعلان حریق

آموزش برق ساختمان و اعلان حریق

نسخه ۴.۰
+۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

بزرگترین افتخار ما در نوشتن این کتاب این است که : حتی یک خط از مطالب آن از جای دیگری کپی نشده است.

 

قسمت های برنامه:

آموزش برق ساختمان

آموزش سیستم های اعلان حریق

 

 آموزش صفر تا صد برق ساختمان را از زبان یک "تیم فعال برقکاری" بیاموزید. از نحوه قرارداد نویسی با کارفرما گرفته تا اجرای کامل یک پروژه . در پایان هر قسمت هم جدیدترین قیمت ها و مبلغ دستمزد برای هر قسمت آورده شده است ( مبلغ دستمزدهای برقکاری بر اساس قیمت های سال 1395 است)

 

لطفاً تا فصل اول این کتاب را از سایت آموزش برق ساختمان دانلود نکرده اید، این برنامه را نخرید. ما می خواهیم شما مطمئن شوید که آیا این برنامه، آموزش هایی را که مورد نظر شماست پوشش می دهد  یا نه. زیرا رضایت شما از مبلغی که بابت این برنامه می پردازید برای ما مهمتر است . پس همین الان فصل اول این کتاب را در نسخه پی دی اف به صورت رایگان از سایت www.amoozesh-bargh.ir دانلود کنید، سپس اقدام به خرید این برنامه از کافه بازار نمایید.

 

از جمله امکانات این نرم افزار:

قابلیت بزرگنمایی نقشه ها و تصاویر موجود در برنامه
محیط کاربری زیبا و روان
قابلیت تطابق خودکار نرم افزار با اندازه صفحه نمایش گوشی ها و تبلت ها
محیط کاربر پسند برای مطالعه و جلوگیری از خستگی چشم

 

از همه مهمتر، پاسخگویی سریع ما به سوالات شما در زمینه برق ساختمان و سیستم های حفاظتی امنیتی در سایت  www.amoozesh-bargh.ir   است.

 


این برنامه برای سه دسته از افراد مناسب است:

اول: افرادی که چیزی از برق ساختمان و اعلان حریق نمی دانند : چون مطالب کتاب کاملاً به صورت تصویری ارائه شده و توضیحات آنقدر ساده بیان شده که هر فردی می تواند آن را درک کند

دوم: افراد نیمه ماهر در برق: چون برای حرفه ای شدن مطالب بسیاری در کتاب آورده شده است.

سوم: افراد حرفه ای و مهندسان برق: تا در حیرت بمانند، از این که چقدر می شود در زمان اجرا و هزینه یک پروژه صرفه جویی کرد، در صورتی که آنها این نکات را نمی دانسته اند.

 

کتاب به سه بخش اصلی تقسیم شده است:

آموزش جامع برق ساختمان

آموزش تصویری سیستم های اعلان حریق

آموزش نصب و عیب یابی آیفون های صوتی و تصویری

 

هر گونه کپی برداری از این نرم افزار، مطالب و تصاویر آن ممنوع است. لطفاً برای حمایت از کار ما، آن را از بازار خریداری کنید.

 

کلید واژه : برق ساختمان ، سیم کشی ساختمان ، سیستم های اعلان حریق ، آیفون های صوتی ، آیفون های تصویری ، آموزش جامع برق ساختمان ، آموزش برق ، آموزش برق کشی ساختمان

logo-enamad logo-samandehi