Strawberry Shortcake's

Strawberry Shortcake's

Version 2270-1.0.5
Install +50 K
Category Kids
Size 6 MB
Last Update 2023 May 6
Strawberry Shortcake's

Strawberry Shortcake's

codeyadbegir
Version 2270-1.0.5
Install +50 K
Category Kids
Size 6 MB
Last Update 2023 May 6
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

دختر توت فرنگی یکی از کارتون‌های محبوب و پرطرفدار در دهه ۹۰ میلادی بود. این کارتون به داستان دختر جوانی به نام بابی می‌پردازد که با تبدیل شدن به یک دختر توت فرنگی، ماجراجویی‌های جالب و هیجان‌انگیز را در دنیای خودش رقم می‌زند.


بابی، دختر جوان و ساده‌لوح است که در زمینه هنر و خلاقیت بسیار استعداد دارد. اما چشم انتقادگران همچنان به اوست و همین باعث شده که بابی احساس ناراحتی کند. در چنین شرایط سخت، بابی با استفاده از قابلیت خلاق خود، تصمیم به ساخت چنین شخصيّاتي مي‌گيرد.


بابي با استفاده از يك توت فرنگي كه در حال پخش شدن در يك كلاس آشپزي است، يك عروسك ساده و جالب مي‌سازد. اما با يك دستگاه جادويي كه به طور اتفاقي روشن مي‌شود، بابي تبديل به يك دختر توت فرنگي مي‌شود.


در این دنیای جدید، بابی با شخصیت‌های مختلفی آشنا می‌شود که هر کدام دارای قابلیت و خصوصیات خاص خود هستند. این شخصیت‌ها شامل پسرک شیرین، دخترک گل، پسرک سبز، پسرک آبی و ... هستند.


بابی در همه ماجراجویی‌های خود با استفاده از قابلیت خلاق و هوشمندانه خود، به حل مشکلات و رسیدن به اهداف خود کمک می‌کند. در نهایت، با استفاده از قابلیت جادوئی دستگاه، بابی توانست به حالت قبل بازگردد.


این کارتون علاوه بر سرگرم کننده بودن، پاسخگو به نظرات منفی و نارضایتی‌های فردی بود که ممکن است در زندگی با آن‌ها مواجه شو


کارتون، فیلم، کارتون جدید، کارتون های جذاب و دیدنی، کارتون کودکان، فیلم کودکان، کارتون بروز، کارتون مفرح، کارتون دلچسب، کارتون هیجان انگیز، کارتون زیبا، کارتون عالی، دختر توت فرنگی، کارتون دختر توت فرنگی، فیلم دختر توت فرنگی


User Reviews - 652 Rates
4.2 from 5
5
4
3
2
1
آوینا باشنگ
آوینا باشنگ
2023/06/12
سلام واقعن فیلم تون عالی
پانیذ
پانیذ
2023/05/29
عالی حتما نصب کنید دوستان عزیز
فائزه
فائزه
2023/05/11
۳