محاسبه گر قیمت طلا

محاسبه گر قیمت طلا

نسخه ۲.۱.۱
۲
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۲
مگابایت
حجم

باور کنید یا خیر، چند روز پیش برای عروسی داداش، طلافروش قیمت 5,700,000 تومان را برای یک تکپوش به ما گفت، اپلیکیشن قیمت قیمت 4,993,000 تومان را داد. من اون طلا را 4,990,000 خریدم. حدودا 700 هزار تومان تخفیف! طلا را گران نخرید
اگر تاکنون برای خرید طلا اقدام کرده اید حتما مشاهده کرده اید که فروشنده بعد از یکسری محاسبات، قیمتی را برای طلای انتخابی شما پیشنهاد می دهد،. با وجود یکسان بودن قیمت گرمی طلا در کلیه مغازه ها، اما همین طلا را ممکن است فروشنده منصف تری با قیمتی پایین تر به شما بفروشد!!! تفاوت در نرخ سود و مالیاتی است که فروشنده از شما می گیرد.
نگران نباشید، این اپلیکیشن قیمت خرید خوب برای یک طلا را محاسبه خواهد کرد. حتی به شما خواهد گفت چقدر چانه بزنید!

نرم افزار فوق مبتنی بر یک موتور محاسبه گر، مستندات و دانستنی هایی در زمینه طلا، فرمول هایی برای تبدیل واحدهای مختلف و همچنین واژه نامه ای در این زمینه می باشد.

قسمت محاسبه گر نرم افزار برای محاسبه قیمت دقیقا از فرمولی که فروشندگان طلا برای محاسبه قیمت بکار می برند استفاده می برد. به همین دلیل نرم افزار قادر است دقیقا قیمتی را که فروشنده به شما خواهد گفت را محاسبه کند، همچنین میزان سود و مالیات های مختلف را نیز که فروشندگان در محاسبات خود بکار می برند، اضافه می کند. به همین دلیل است که محاسبه گر، چندین قیمت به شما ارائه خواهد داد.
نرم افزار به شما خواهد گفت که فلان طلا را با چه قیمتی می توان خرید: 1. قیمت خرید خوب:
مشتمل بر محاسبه قیمت طلا + مالیات ها + نرخ سود عادلانه برای فروشنده است.
بدون هیچ چانه زنی کارت را از جیب مبارک درآورده و حساب کنید!
2. قیمت بالا:
مشتمل بر محاسبه قیمت طلا + مالیات ها + حداکثر سود فروشنده است.
با همچین قیمتی، عدد محاسبه شده در قسمت «چانه» را ببینید. تا این مقدار جا دارد چانه بزنید.
3. قیمت پایین:
مشتمل بر محاسبه قیمت طلا + مالیات ها + سود بسیار ناچیز برای فرشونده است. یقینا فروشنده ای جنس خود را با این قیمت نخواهد فروخت. زیرا نگهداری آن برای وی بصرفه تر خواهد بود.
4. چانه:
نهایتا نرم افزار با محاسبه بیشترین قیمت و قیمت منصفانه، نرخی را برای چانه زدن به شما پیشنهاد می دهد. اگر فروشنده قیمتی نزدیک به بالاترین قیمت را به شما پیشنهاد داد این نرخ چانه، مشخص کننده میزان تخفیفی است که براحتی می توانید از فروشنده انتظار داشته باشید.


 


برای مشاهده دیگر برنامه های حقیر، اون بالا روی نام احسان کلیک کنید.


ممنون

logo-enamad logo-samandehi