تهران مدیکال

تهران مدیکال

نسخه ۱.۰۱
۱۰
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۷
مگابایت
حجم

کاملترین بانک اطلاعاتی کلیه بیمارستان های کلان شهر تهران


مرجعی کامل از اطلاعات بیش از 140 بیمارستان


تماسهای مکرر و اغلب بی پاسخ با اپراتورها و تلفن های گویای بیمارستان ها، امری کلافه کننده و ملال آور است. بخصوص اگر این تماسها فقط برای دانستن اطلاعاتی همچون بیمه های تحت پوشش، پزشک های معالج ، بخشهای مختلف یک بیمارستان و یا غیره و غیره باشد.
تهران مدیکال نرم افزاری است که با تکیه بر بانک اطلاعاتی جامع و قدرتمند خود که شامل اطلاعات کلیه بیمارستانهای شهر تهران است برای رفع این دغدغه به کمک شما خواهد آمد.
در واقع با تهران مدیکال، هر آنچه را که در مورد بیمارستان های استان تهران نیاز دارید بدانید، به شکلی آسان و کاربردی در اختیار شما قرار خواهد داشت.
رابط کاربری روان و زیبای آن به شما کمک می کند تا بتوانید به کمک فیلترها و دسته بندی های مختلف، بیمارستان یا بیمارستانهای مورد نظر خود را بر مبنای دولتی، خصوصی و خیریه و یا بر حسب نوع تخصص مانند ارتوپد، سوختگی، چشم و یا غیره پالایش و مشاهده نمایید.
همچنین شما می توانید با کلید واژه دلخواه خود را مانند نام بیمارستان، نام پزشک و یا هر چیز دیگر جستجو نمایید.
وجود میانبرها، دسترسی های آسان و سریع به اطلاعات دلخواه و همچنین شیوه ی نوین و منحصر به فرد در ارائه اطلاعات به کاربر از ویژگی های بارز این محصول به شمار می رود.
گروه نرم افزاری هکاتم سافت آرزو دارد پس از تجربه موفق در عرضه برنامه آسان آموز قانون، بار دیگر توانسته باشد دغدغه ای دیگر از شما کاربران گرامی را با ارائه این نرم افزار کاربردی رفع نموده باشد.
 

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi