+50 K
Install
Social
Category
143 MB
Size
pinno

pinno

Pinno Smart Communications
Version 1.1.2
+50 K
Install
Social
Category
143 MB
Size
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

پینو نرم افزار پرکاربرد و محصول یک تیم هوش مصنوعی است که برای کاربران فضایی سرگرم کننده ایجاد کرده است. با پینو میتوانید دیده شوید و دیده شده ها را در دسترس داشته باشید. در صفحه شخصیتان بدرخشید و با استفاده از ابزارهایی که در برنامه در اختیارتان قرار میگیرد محتواهای خلاقانه بسازید.

  • اختصاص ویترین روزانه و هفتگی بر اساس علاقه کاربر ، با پینو هیچ محتوای جذاب و ترندی رو از دست نمیدهید.

  • دسته بندی دقیق محتوایی: محتواهای پینو به صورت سیمیلار و تقریباً با موضوعی مشابه انجام شده و این قابلیت باعث صرفه جویی در زمان و انرژی کاربر میگردد.

  • امکان جستجوی موزیک به راحتی: یک قطعه زیبا میشنویم روی یک کلیپ زیبا... قصد داریم کلیپ های بیشتری را با آن آهنگ یا آوای زیبا ببینیم. یا بهترین کلیپ را با آن آهنگ پیدا کنیم، دراینجا ویژگی آوا گشت به شما کمک میکند. فقط کافی است چند ثانیه از موزیک مورد نظر را در قسمت آواگشت آپلود کنید، و یا یک قسمت از نام خواننده را، این ویژگی جذاب خیلی زود تمامی کلیپ هایی را که با آن موزیک ساخته شده است را در اختیار شما قرار میدهد.

  • جستجوی تصاویر مشابه: تا حالا شده یه کالا را بپسندید و از آن عکس بگیرید؟ یا کالای دلخواهتون را در سایت دیده باشید و بخواهید آن را در شبکه های اجتماعی جستجو کنید؟ و یا در زمان خرید موجودی تمام شده و یا درباره قیمت آن کمی تردید دارید؟ یا یک محل را دیده باشید که بخواهید درباره آن بیشتر بدانید و چون اسم آن را نمیدانید، نمیتوانید اطلاعات بیشتری از آن کسب کنید؟

پینو یک ابزار بسیار حرفه ­ای در اختیارتان قرار میدهد تا با بارگذاری آن عکس، تمام عکس­هایی که درباره آن و یا شبیه آن موضوع را در شبکه های اجتماعی پیدا کنید و از توضیحاتی که درباره آن محصول، محل و ... بیان شده استفاده کنید.

اینها تنها بخش کوچیکی از ویژگی‌های منحصر بفرد پینو بود

کاربر جهت ایجاد حساب کاربری می بایست کد معرف داشته باشد

User Reviews - 301 Rates
4 from 5
5
4
3
2
1
ayl
ayl
2023/01/23
قابلیت وضعیت رو هم اعمال کنید.. همچون اینستاگرام بشه چیزی استوری کرد... مخصوصاََ کسانی که کسب کار دارند
امیررضا
امیررضا
2023/01/26
اگه ازش حمایت بشه ؛ آینده ی خوبی داره و نسبت به اپ‌ های مشابه ایرانی ؛ مثل ویسگون و روبیکا و نزديکا از شانس زیادی برخورداره برای پیشرفت و جایگزین شدن برای اینستاگرام... واقعا برنامه ی خوبیه و میشه روش حساب کرد کاملا روان ، بدون هنگی و سرعت بالا. با تمام این اوصاف ؛ نمیشه ستاره داد
hosseinواقعابرنامه جالبیه
hosseinواقعابرنامه جالبیه
2022/10/29
واقعا عالیه من که احساس غروربهم دست دادازاینکه این برنامه حاصل تلاش بچه های ایران خودمونه. فقط ازدستن کاران این برنامه خواهش میکنم برای این برنامه زیبایک مقداری تبلیغ کنندتاآمارنصب بالابره شلوغتربشه