Hamoon

Hamoon

Version 3.8.3.c6bd46c-opr
Install +200 K
Category Tools
Size 18 MB
Last Update 2024 May 13
Hamoon

Hamoon

informatics services corporation
Version 3.8.3.c6bd46c-opr
Install +200 K
Category Tools
Size 18 MB
Last Update 2024 May 13
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

هامون، هویت الکترونیکی موبایلی نوین

«امضای دیجیتال» به عنوان یکی از ابزارهای پرکاربرد در تعاملات الکترونیکی، بازتعریفی از مفهوم امضای کاغذی با کاربردی مشابه در محتوای الکترونیکی دارد.

بر خلاف مدل سنتی که در آن از قلم و کاغذ برای امضا استفاده می‌شد، در امضای دیجیتال از رشته‌های رقمی طولانی به نام «کلید» برای تولید امضای دیجیتال استفاده می گردد.

برای اختصاص این کلیدها به شخص، شناسنامه‌ای به نام «گواهی الکترونیک» از طریق نهادی معتمد به نام «مرکز گواهی» صادر می‌گردد که مشخصات هویتی شخص و کلید در آن ثبت می‌شود. پس از صدور گواهی، هر امضای انجام شده با کلید متناظر، تحت مسئولیت صاحب آن گواهی خواهد بود.

«هامون» راهکاری است برای فعالسازی امضای دیجیتال بر روی موبایل. موسسات، بانکها و نهادهایی که متقاضی امضای دیجیتال از مشتریان و کاربران هستند، می‌توانند با ارسال اسناد و تراکنش‌های الکترونیکی خود به «هامون» محتوای امضا شده را دریافت نماید. کاربر از طریق برنامک هامون، درخواست امضا را مشاهده نموده و با پذیرش درخواست، امضای دیجیتال خود را بر روی محتوای ارسالی درج می‌نماید. امضای درج شده می‌تواند برای متون الکترونیکی قرارداد، تراکنش مالی، اسناد الکترونیکی، چک الکترونیک و ... قرار گیرد که از ارزشی برابر با امضای کاغذی برخوردار است.

جهت مشاهده آموزش فعالسازی به آدرس هامون مراجعه نمایید:

https://hamoon.app

با هامون هویت شما در دنیای دیجیتال تثبیت می‌شود.

  • سیستم عامل مورد نیاز جهت استفاده از هامون: اندروید 7 یا بالاتر 
  • شماره تلفن جهت پشتیبانی:

۰۲۱-۲۷۴۷۱۷۳۷

  • ساعت پاسخگویی: 
    • روزهای کاری از ساعت ۸ تا ۱۶
    • در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸ تا ۱۴
  • در صورت بروز مشکل در بخش صدور امضاء دیجیتال در سامانه چک‌نو بانک صادرات با  صدای سپهر  به شماره  09602  ، تماس حاصل فرمایید.


User Reviews - 902 Rates
3.4 from 5
5
4
3
2
1
Unnamed User
Unnamed User
2024/05/13
آقا ما داغون شدیم درستش کنید یا بردارید فقط پولی از مردم میگیرید اینقدر اختلاص سیر نشدید همین 30ت بی ارزش شما را به کجا می‌رسونه مرحله6هستم
Victor
Victor
2023/03/18
هم مشکل اتصال به اینترنت داره هم زمانی که با زحمت وارد صفحه مشخصات می شیم ، پیغام عدم ارتباط با سرور رو میده . کلا حسابی داره اذیت می کنه .
Mohammad
Mohammad
2024/05/15
آقا من دفعه اول پرداختیم واس دو سال بود پول برداشت شد ولی رفتم قسمت درخواست‌های من چیزی نشون نداد بعد از اول شروع کردم ۳۰تومن زدم حل شد حالا تکلیف اون ۵۰خورده من چی میشه